Lanberry będzie jurorką „The Voice of Poland 13”

To już oficjalne. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów Lanberry dołączyła do jury „The Voice of Poland”. Wykonawczyni nagrodzonego na Festiwalu w Opolu przeboju „Plan Awaryjny” będzie oceniać występy uczestników i uczestniczek w nadchodzącej, trzynastej już edycji programu. Piosenkarka zasiądzie w fotelu trenerki po raz pierwszy. Towarzyszyć jej będą „weterani” programu: Tomson i Baron, Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk.

Lanberry zdradza, jakiego głosu będzie szukać w „The Voice of Poland”

Autorka hitów Dawida Kwiatkowskiego, Dody, Roksany Węgiel, Viki Gabor i wielu innych gwiazd rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej podkreśla, że udział w „The Voice of Poland” w charakterze jurorki to dla niej spore wyróżnienie.

Udział w programie to dla mnie przede wszystkim wielki zaszczyt. Bardzo się cieszę, że będę miała możliwość, by podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem zarówno z samego warsztatu wokalnego, jak i szeroko pojętego songwritingu i przede wszystkim budowania swojej tożsamości artystycznej – swojego muzycznego DNA - komentuje swoją nową rolę Lanberry w komunikacie przesłanym przez produkcję show.

Wokalistka ujawniła też, na jakie głosy będzie w pierwszej kolejności zwracać uwagę podczas rozpoczynających się lada dzień przesłuchań.

W programie będę szukała głosów niebanalnych, nieoczywistych, takich, które nie boją się wyjść poza schemat, poza linijkę. Najciekawszy głos to nie zawsze ten najgłośniejszy niczym głos Whitney Houston. To przede wszystkim głos, który dotyka w nas jakąś czułą strunę, maluje nam za pomocą dźwięków historię, której chcemy słuchać - wyjaśnia swoje podejście.

Liczę, że dzięki programowi i jego uczestnikom będę miała możliwość, by spojrzeć na muzykę z innej strony, że również ja będę mogła nauczyć się czegoś, otworzyć się na nowe i może zweryfikować swoje poglądy - dodaje.

„The Voice of Poland 13” z Lanberry w roli trenerki startuje już 3 września. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą sobotę w telewizyjnej Dwójce.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: