Marka Lancaster oferuje nam całą gamę produktów, dzięki którym będziemy mogły cieszyć się słońcem, nie ryzykując zdrowia naszej skóry. Od ponad czterdziestu lat marka wprowadza na rynek rewolucyjne linie kosmetyków, oparte na specjalnie opracowanych w  laboratoriach i opatentowanych technologiach. Produkty Lancaster, wśród kosmetyków chroniących przed słońcem, są niekwestionowanym numerem jeden w Europie.

Lancaster wprowadza nas w nową erę w zakresie ochrony przeciwsłonecznej. Umożliwia uzyskanie zdrowej, pięknej opalenizny przy zachowaniu doskonałej kondycji skóry. My wybraliśmy top 3 kosmetyki, które będą towarzyszyć nam podczas wakacyjnego wypoczynku na plaży.

1. Beztłuszczowe mleczko w spray’u SPF 30:  


Ten produkt łatwo i równomiernie się rozprowadza, doskonale chroniąc skórę i pozostawiając ją dobrze nawilżoną. Każdy spray z linii Sun Beauty ma unikalną formułę zawierającą filtry UVA i UVB oraz ekskluzywną technologię podczerwieni Infrared Technology.


2. Szybkoschnąca mgiełka w spray’u Sun Sport SPF 15:


Szczególnie polecamy osobom, które aktywnie wypoczywają na słońcu. Nawet podczas intensywnego wysiłku kosmetyk pozostaje na skórze i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Niezwykle lekka, niewidoczna formuła natychmiastowo wchłania się w skórę nie pozostawiając na niej śladów, jest odporna na wodę i pot – odświeża i gwarantuje długotrwałą opaleniznę.


3. Krem do twarzy SPF 30 zapobiegający powstawaniu przebarwień:


Odżywczo-nawilżający krem, który nie zatyka porów i zapobiega powstawaniu przebarwień podczas opalania. Zawiera nową, rewolucyjną technologię FULL LIGHT, gwarantującą 100% ochrony – nie tylko UVA i UVB, ale także przed światłem widzialnym i promieniowaniem podczerwonym, które wnika głębiej w skórę i przyspiesza proces starzenia.