Lea Michele, znana przede wszystkim z kultowego serialu Glee powiedziała sakramentalne TAK swojemu partnerowi – Zandy’emu Reichowi. Para pobrała się w minioną sobotę, a uroczysta ceremonia odbyła się w słonecznej Kalifornii. Według zagranicznych mediów, na ślubie 32-letniej aktorki oraz młodego biznesmana pojawiły się gwiazdy serialu Glee, między innymi Darren Criss, a także koleżanka po fachu, Emma Roberts.

Lea Michele i Zandy Reich pobrali się! Młoda para wyglądała obłędnie na ceremonii!

Musimy przyznać, że Lea Michele wyglądała przepięknie  - postawiła na klasykę. Wybrała białą, sięgającą do ziemi suknię z delikatnymi falbanami oraz fantazyjnym dekoltem. Włosy natomiast upięła w niski kok, a całą stylizację uzupełniła subtelną biżuterią. Nie możemy zapomnieć o panu młodym, który na ślubnym kobiercu prezentował się równie dobrze. Zandy Reich w najważniejszy dzień swojego życia założył uniwersalny – grantowy garnitur. Zdjęcie młodej pary możecie zobaczyć TUTAJ. Podobają wam się ich stylizacje?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się! Zobaczcie zdjęcie pięknego pierścionka >>>

Lea Michele i Zandy Reich wzięli ślub! Jak długo są parą?

Lea Michele i Zandy Reich oficjalnie zaczęli spotykać się w lipcu 2017 roku. Dziewięć miesięcy później, biznesman zdobył się na poważny krok i poprosił swoją dziewczynę o rękę. Lea Michele oczywiście przyjęła oświadczyny. Teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo i mamy nadzieję, że tak już zostanie. Gratulujemy młodej parze!

Zobacz także: Rocznice ślubu: Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie