To niezwykle udany weekend dla Jennifer Lopez i jej partnera Alexa Rodrigueza! Para z dwuletnim stażem zaręczyła się na wakacjach na Bahamach (niedaleko miejsca, w którym Justin Bieber poprosił o rękę Hailey Baldwin. Gwiazda oraz amerykański baseballista poinformowali na swoich Instagramach, że są narzeczeństwem. Sportowiec poprosił swoją partnerkę o to, aby została jego żoną w sobotę w niezwykle romantycznych okolicznościach przy zachodzie słońca. Niedługo po tym opublikowali na social mediach urocze zdjęcie, na którym widać ich splecione ręce i spektakularny pierścionek. Agent Jennifer Lopez potwierdził jej zaręczyny z Alexem Rodriguezem!

Rita Ora i Andrew Garfield rozstali się. Jaki był powód? >>>

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się! Pierścionek kosztował 5 milionów

Życie uczuciowe Jennifer Lopez do niedawna było niezwykle burzliwe. Piosenkarka i aktorka była zamężna trzykrotnie: pierwsze małżeństwo z Kubańczykiem Ojani Noà, z którym rozstała się po roku. Następnie była związana z P. Diddym przez około 3 lata. W 2001 roku została żoną tancerza Crisa Judda, z którym rozwiodła się również po 12 miesiącach. Jej najbardziej medialnym związkiem był ten z aktorem Benem Affleckiem. Para była w związku 2 lata, nawet zaręczyła się, ale ślub odwołano w ostatnim momencie. Ostatnim małżeństwem Jennifer Lopez był związek z piosenkarzem Markiem Anthony’m, z którym mają dwójkę dzieci: bliźniaków Emmę i Maximiliana, którzy skończyli niedawno 11 lat. 

W wieku 47 lat, jak sama przyznała, Jennifer Lopez odnalazła miłość swojego życia. W jednym z wywiadów powiedziała, że Alex sprawia, że czuje się jak nastolatka. Gratulujemy! Zobaczcie poniżej zdjęcie spektakularnego pierścionka zaręczynowego, który według amerykańskich mediów kosztował około 5 milionów złotych…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo) Mar 9, 2019 o 5:34 PST