Blisko dwa lata temu dowiedzieliśmy się, że powstanie 3. część kultowego filmu Legalna blondynka. W roli Elle Woods – pewnej siebie, rezolutnej prawniczki, która musi udowodnić światu, że jest nie tylko ładna, ale i inteligentna, po raz kolejny zobaczymy Reese Witherspoon. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że bardzo cieszy się z powrotu na plan Legalnej blondynki. Co więcej, regularnie dzieli się z fanami nowymi informacjami związanymi z produkcją. Ostatnio Reese Witherspoon potwierdziła, że trwają pracę nad scenariuszem.

Legalna blondynka 3 – znamy kolejne szczegóły produkcji

Za scenariusz do Legalnej blondynki 3 miały odpowiadać Kirsten „Kiwi” Smith i Karen McCullah, czyli twórczynie pierwszej części przygód Elle Woods. Prace nad fabułą ruszyły. Dowiedzieliśmy się, że główna bohaterka będzie ubiegać się o pracę w Sądzie Najwyższym, a następnie powalczy o prezydenturę. Zaszły jednak pewne zmiany. Wczoraj (19 maja 2020) portal Deadline poinformował, że scenariusz do kolejnej części Legalnej blondynki napiszą, a właściwie dokończą Mindy Kaling i Dan Goor. Okazuje się, że nowi scenarzyści nie będą zmieniać części, która już powstała, ale dodadzą do niej pewien – bardzo zaskakujący fragment. Informacje na temat tej współpracy zostały potwierdzone m.in. przez Reese Witherspoon. Warto wspomnieć, że Mindy Kaling ma na swoim koncie prace nad scenariuszami do takich seriali jak Jeszcze nigdy... i Cztery wesela i pogrzeb - produkcji, która powstała na podstawie hitowej komedii romantycznej sprzed lat. Natomiast Dan Goor dwukrotnie zdobył nagrodę Emmy. Doceniono jego pracę nad The Daily Show oraz Late Night With Conan O'Brien. Legalna blondynka 3 zapowiada się bardzo obiecująco, prawda?

Legalna blondynka 3 – data premiery

Niestety na razie nie wiadomo, kiedy Legalna blondynka 3 trafi do kin albo na popularne platformy streamingowe. Wcześniej wiele wskazywało na to, że premiera odbędzie się jeszcze w 2020 roku. Na razie trwają jednak pracę nad scenariuszem. W związku z tym przewidujemy, że Elle Woods powróci na dobre najwcześniej w przyszłym roku. Kto nie może się doczekać?

Reese Witherspoon zagra w dwóch komediach romantycznych Netflixa, które sama wyprodukuje! Znamy szczegóły >>>