Reese Witherspoon ma na swoim koncie wiele świetnych ról. Na zawsze zapamiętamy ją jako Elle Woods – główną bohaterkę filmów Legalna blondynka, Legalna blondynka 2, a niedługo również Legalna blondynka 3. Słyszeliście, że powstaje kolejna część kultowej produkcji? O szczegółach związanych z kolejnym filmem o Elle Woods przeczytacie TUTAJ. Nie zapominamy także o ostatnich rolach Reese Witherspoon. Widzowie HBO i HBO Go zakochali się w Madeline Mackenzie – jej postaci z serialu Wielkie kłamstewka. Z ogromnym uznaniem spotkała się również rola Bradley Jackson w serialu The Morning Show, w którym Reese Witherspoon zagrała z Jennifer Aniston. Przypomnijmy, że odtwórczyni roli porywczej dziennikarki, która zaczyna pracę w popularnym programie śniadaniowym, otrzymała nominację do Złotych Globów dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym. Właśnie dlatego jeszcze bardziej nie możemy doczekać się kolejnych produkcji z udziałem Reese Witherspoon. Jeżeli wy również, mamy dla was dobrą wiadomość. Aktorka zagra w dwóch komediach romantycznych Netflixa, które sama wyprodukuje!

Reese Witherspoon rozpoczyna współpracę z Netfliksem!

Reese Witherspoon nie tylko wyprodukuje dwie komedie romantyczne dla Netflixa, ale również w nich zagra, o czym poinformowała popularna platforma streamingowa za pośrednictwem Twittera. „Nie tylko jedna, ale dwie Reese" – czytamy w opublikowanym przez Netflix USA poście. Jeden z filmów to Your Place or Mine, który Reese Witherspoon wyprodukuje we współpracy z Aline Brosh McKenna – scenarzystka kultowej produkcji Diabeł ubiera się u Prady. Jak podaje Variety, będzie on opowiadał o najlepszych przyjaciółkach, które mieszkają daleko od siebie. Ich rzeczywistość zmienia się o 180 stopni, gdy jedna z nich postanowi podążać za marzeniami. Natomiast druga komedia romantyczna – The Cactus oparta będzie na bestsellerowej powieści autorstwa Sary Haywood o takim samym tytule. Główna bohaterka, która niedawno skończyła 45 lat ma wrażenie, że wiedzie bardzo spokojne, poukładane życie. Okazuje się jednak, że jest w ciąży. W związku z tym musi zorganizować się na nowo. Chcąc przemyśleć i przewartościować pewne sprawy, wyrusza w spontaniczną podróż. Książka zrobiła ogromne wrażenie na Reese Witherspoon.

 

Na razie Netflix nie zdradza kolejnych szczegółów związanych z komediami romantycznymi, za których produkcję będzie odpowiedzialna Reese Witherspoon. Nie wiadomo również, kiedy filmy trafią na popularną platformę streamingową. O wszystkim będziemy informować was na bieżąco.

Nie zgadniecie, co łączy seriale „Wielkie kłamstewka” i „Hannah Montana”. Miley Cyrus zaskoczyła tym samą Reese Witherspoon! >>>