Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze. Kilka miesięcy temu do par, które ogłosiły, że spodziewają się dziecka, dołączyli Lenka i Jan Klimentowie. Radosną nowiną podzielili się z obserwatorami i obserwatorkami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Taneczna para, która zyskała popularność dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”, zamieściła w tym celu fotografię, na której Jan Kliment obejmuje Lenkę i pokazuje zdjęcie USG. W podobny sposób dzielili się też kolejnymi informacjami, aż w końcu mogli ogłosić, że są już we trójkę. O narodzinach dziecka. poinformowali zaledwie dzień po porodzie. Wszystko zrobili w charakterystyczny dla siebie sposób i po prostu pochwalili się zdjęciem z maluchem oraz zdradzili jego imię bez trzymania fanów i fanek w niepewności.

Lenka i Jan Klimentowie zostali rodzicami

Niedługo po tym, jak Jan Kliment i Lenka Klimentowa poinformowali, że spodziewają się dziecka, zdradzili również jego płeć. W tym celu zamieścili w mediach społecznościowych uroczy filmik. Na wideo było widać, że para unosi różowo-niebieski parasol i... wylatuje spod niego niebieskie konfetti! Było zatem wiadomo, że para czeskich tancerzy oczekiwała narodzin synka. Do samego końca nie było jednak wiadomo, jakie imię wybrali dla chłopca. Wszystko stało się jasne, kiedy para w końcu mogła się pochwalić, że są już we trójkę.

Po raz kolejny fani i fanki dostali od nich wszystko, czego mogli oczekiwać w takiej sytuacji. Lenka i Jan Klimentowie nie wrzucili zdjęcia rączki lub nóżki informując jedynie, że maluch jest już na świecie. Zamiast tego na Instagramie pojawił się rodzinny portret ze szpitala. W obszernym wpisie taneczny duet zdradził datę narodzin chłopca i jego imię. Wiadomo już, że syn nazywa się Cristian Kliment.

01.12. 2022 zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami!!! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo ale daliśmy radę bo dla tego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go – CRISTIAN KLIMENT – napisali pod zdjęciami w swoich mediach społecznościowych Lenka i Jan Klimentowie.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za opiekę i pomoc o którejkolwiek porze i kiedykolwiek naszej kochanej położnej Kasi Trzaskiej, bardzo się cieszę że się poznaliśmy i wiem, że dalej będziemy się przyjaźnić, bo jesteś cudowną osobą i będziesz dalej w naszym życiu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim doktorom, lekarzom, pielęgniarkom i paniom położnym, i całemu zespołowi w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie! Trzeba takich cudownych ludzi, którzy dosłownie skaczą koło nas naprawdę doceniać, bo robią bardzo trudną pracę i dzięki nim rodzą się nasze kochane dzieciaki. Bardzo polecamy właśnie ten szpital i dziękujemy jeszcze raz za wszystko, co dla nas podczas porodu i po porodzie zrobiliście! I teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości. Kochamy cię nasz maluszku twoi rodzice i najlepsi przyjaciele – kontynuowali we wpisie zamieszczonym na Instagramie.