Taneczna rodzina powiększy się! Lenka Klimentowa i Jan Kliment, którym ogólnokrajową rozpoznawalność przyniósł program „Taniec z gwiazdami”, ogłosili we wtorkowe popołudnie, że już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Przypomnijmy, że kilka dni temu równie radosną nowiną podzieliła się inna para znana z flagowego programu Polsatu. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, bo nich mowa, zdradzili, że oczekują narodzin córeczki. A jakiej płci będzie pociecha państwa Klimentów? 

Lenka Klimentowa jest w ciąży

Na Instagramie Jana Klimenta pojawiło się zdjęcie, na którym przytula żonę i trzyma zdjęcie USG. Trzykrotny zwycięzca tanecznego show w ten sposób ogłosił światu, że wraz z ukochaną spodziewają się pierwszego dziecka. Tancerz nie ukrywa swojej radości z faktu, że zostanie tatą, bowiem przez lata dostawał wspólnie z żoną wiele pytań o to, kiedy w końcu ich rodzina się powiększy. 

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu: ,,A kiedy dziecko?", ,,czy wy nie chcecie dzieci?", ,,dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?", ,,wy tylko o karierze myślicie, a o dzieciach nie". I tak dalej, i dalej, przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko ot tak! Ale udało się i w tym roku zostaniemy rodzicami. Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, nasz czas. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy byli zdrowi, a gratulacje dopiero, jak się urodzi – czytamy w opisie postu. 

Pod zamieszczonymi w sieci fotografiami posypały się gratulacje od fanów oraz kolegów i koleżanek z branży. Miłe słowa pod zdjęciem zostawili m.in. Anna Wyszkoni, Anna Karwan, Rafał Maserak i Stefano Terrazzino. Wiadomo, że pociecha pochodzących z Czech tancerzy przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. 

Podobne zdjęcia pojawiły się na profilu Lenki. Mistrzyni tanecznego parkietu, tak jak jej mąż, nie ukrywa radości z tego, że już niebawem zostanie mamą po raz pierwszy. 

Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, chociaż nie do końca wiem, co nas czeka. Ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap i nowe życie – wyznała. 

Redakcja Glamour.pl również gratuluje przyszłym rodzicom!

Jan Kliment i Lenka Klimentowa zdradzili płeć dziecka – chłopiec czy dziewczynka

Niedługo po ogłoszeniu szczęśliwej nowiny o ciąży, Jan Kliment i Lenka Klimentowa zdecydowali się podzielić w mediach społecznościowych uroczym filmikiem, na którym zdradzają płeć swojego pierwszego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? Na wideo widzimy, jak para unosi różowo-niebieski parasol i... wylatuje spod niego niebieskie konfetti! Zatem para czeskich tancerzy oczekuje narodzin synka

No i wszystko wiadomo! 

Bardzo się cieszymy najważniejsze że wszystko jest dobrze i jest zdrowe
 – napisał Janek na Instagramie.

Lenka Klimentowa i Jan Kliment – historia miłości 

Lenka Klimentowa i Jan Kliment to najbardziej rozpoznawalna para taneczna w Polsce. Choć dzieli ich 15 lat różnicy, stworzyli zgrany duet nie tylko na parkiecie. Poznali się wiele lat temu w jednej ze szkół tańca, gdzie 47-latek prowadził warsztaty dla utalentowanych dzieciaków, wśród których była Lenka. Ani ona, ani on nie przypuszczali wówczas, że dekadę później połączy ich wielkie uczucie. 

Połączyła nas Polska. I „Taniec z Gwiazdami”. Po czeskiej edycji tanecznego show rozwodziłem się, chciałem wyjechać. Uczyłem w Sosnowcu, nie myślałem o miłości. Zobaczyłem w telewizji finał „Tańca z Gwiazdami”, akurat wygrała Dorota Gardias. Pomyślałem: Wow, jaki show, super! Ja też tak chcę. Okazało się, że casting jest w czerwcu, a był maj. Nie miałem partnerki. Kogo wziąć? Poprosiłem Lenkę. Wzięliśmy udział w castingu, dostałem się – mówił Kliment w rozmowie z magazynem „Viva!”.

W 2015 roku Jan poprosił Lenkę o rękę, a rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w Ostrawie, skąd oboje pochodzą. Teraz para oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.