Jak poinformował portal PageSix.com, Leonardo DiCaprio spędził wieczór w londyńskiej restauracji Chiltern Firehouse w towarzystwie dwóch kobiet. Jedną była jego mama, Irmelin Indenbirken, zaś drugą potencjalna nowa dziewczyna - brytyjska modelka Neelam Gill. To już kolejne wspólne wyjście tych dwojga na przestrzeni kilku tygodni. Możemy zatem podejrzewać, że nie są tylko przyjaciółmi...

Leonardo DiCaprio „przyłapany” w Londynie w towarzystwie mamy i modelki Neelam Gill

Leonardo DiCaprio został sfotografowany przez w momencie wychodzenia tylnymi drzwiami z restauracji Chiltern Firehouse, mieszczącej się w centrum Londynu. Aktor miał na sobie casualowy strój -  czarną bomberkę, dżinsy, białe tenisówki i charakterystyczną czapkę z daszkiem. Leo towarzyszyły mama i 28-letnia brytyjska modelka, Neelam Gill. Obie panie miały na sobie proste, czarne stylizacje i w odróżnieniu od gwiazdora Hollywood nie zakryły swoich twarzy maską czy okularami.

Zaledwie tydzień temu Leonardo DiCaprio i Neelam Gill zostali sfotografowani w Cannes, gdy wraz z grupą przyjaciół opuszczali legendarny Hotel Martinez.

Nie ma jednak pewności co do tego, czy faktycznie aktor i modelka mają się ku sobie. Źródło serwisu Page Six twierdzi, że Neelam Gill może równie dobrze spotkać się z jednym z przyjaciół Leo, który również był na kolacji.

To podobno aktualna dziewczyna Leonardo DiCaprio. Kim jest Neelam Gill?

Neelam Kaur Gill to indyjsko-brytyjska modelka urodzona 27 kwietnia 1995 roku (ma tyle samo lat, co Gigi Hadid - ostatnia potencjalna dziewczyna aktora). Pracowała m.in. dla Diora, Burberry, Abercrombie & Fitch, a także kilkukrotnie pojawiła się na okładkach „Vogue'a”.

Modelka jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie publikuje kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego: