„Czy Leonardo DiCaprio jest z Gigi Hadid?” - odpowiedzi na to pytanie szukają w sieci dziesiątki tysięcy osób. W marcu tego roku Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio towarzyszyli sobie wzajemnie na imprezie przed rozdaniem Oscarów, kilka dni temu „przyłapano” ich na randce w modnej nowojorskiej restauracji Cipriani Downtown, co ponownie wzbudziło zainteresowanie ich rzekomym romansem. Na specjalne życzenie wielu fanów i fanek modelki i gwiazdora Hollywood przyglądamy się bliżej ich romantycznej relacji.

Jak poznali się Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio i kiedy wyszła na jaw ich znajomość?

Podobno Leonardo DiCaprio nie umawia się z kobietami starszymi niż 25 lat. Czy zatem 28-letnia Gigi Hadid jest wyjątkiem, który potwierdza regułę? Niewykluczone, bowiem od ośmiu miesięcy zdobywca Oscara regularnie widywany jest w towarzystwie supermodelki.

Poznać ze sobą miała ich wspólna przyjaciółka. Teorię tę wysnuły zagraniczne portale, które zwróciły uwagę na fakt, że zarówno w otoczeniu Leo, jak i Gigi przewijają się te same osoby. Po raz pierwszy razem zostali zauważeni 10 września 2022 roku na afterparty New York Fashion Week. Było to zaledwie kilka tygodni po tym, jak Leonardo DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone, a więc informację potraktowano jako jeszcze bardziej sensacyjną. Modelka i aktor wraz ze znajomymi - Richie Akivą i Darrenem Dzienciolem spędzili wieczór w Casa Cipriani - luksusowym miejscu w sercu nowojorskiego Soho. Na zdjęciach opublikowanych przez „Daily Mail” sprawiali wrażenie pochłoniętych przez intymną rozmowę. 

Niestrudzeni w poszukiwaniu plotek redaktorzy magazynu „People” kilka dni później dotarli do „osób z otoczenia gwiazd”, które, choć zaprzeczyły plotkom o romansie i potwierdziły, że aktor dochodzi do siebie po rozstaniu, to jednocześnie przyznały, że faktycznie Gigi i Leo znają się i zdarza im się spędzać czas razem.

W pewnym sensie obracają się w tych samych kręgach. Widują się na imprezach, spotkaniach towarzyskich, w klubach i restauracjach - mogliśmy przeczytać na łamach „People”.

„Randki” Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio. Gdzie i kiedy widziano ich razem?

Temat rzekomego romansu Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio powrócił na początku listopada 2022 roku. Wszystko za sprawą kolejnego newsa opublikowanego na portalu People.com. Serwis ponownie powołał się na „osobę z otoczenia Leo i Gigi”. Wypowiedź okazała się już nieco bardziej konkretna. Gigi dobrze się bawi w towarzystwie Leo. Uważa, że jest dojrzały i czarujący. Spotykają się, kiedy tylko mogą - napisano. 

Na potwierdzenie tych słów nie musieliśmy długo czekać. Już 21 listopada 2022 roku parę „przyłapano” w momencie, gdy wychodzili z Casa Cipriani (miejsca, w którym widziano ich po raz pierwszy). On, ubrany w czapkę z daszkiem i maskę, próbował czym prędzej dostać się do samochodu, ona, ukrywając twarz za ogromnym szalikiem również, jednak ostatecznie oddalili się w różne strony. 

Zobacz także:

Co ciekawe, niespełna miesiąc później Leo próbowano udowodnić romans z inną modelką, Victorią Lamas, jednak krótko po publikacji newsa, ojciec samej zainteresowanej zdecydowanie zaprzeczył wszelkim plotkom o romansie.

Co więcej, pod koniec grudnia 2022 roku media obiegła informacja, że Leo i Gigi już się nie spotkają. Wkrótce jednak okazało się, że była tylko niczym niepopartą pogłoską.

Po kilku miesiącach ciszy o potencjalnej bliskiej relacji Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio znów zrobiło się głośno. Według relacji wielu obecnych na miejscu osób towarzyszyli sobie wzajemnie na imprezie przed rozdaniem Oscarów, zorganizowanej przez Darrena Dzienciola i Richiego Akivę w Los Angeles. Leo i Gigi ukryli się w namiocie, starając się zachować dyskrecję. [...] spędzili razem prawie całą noc - twierdził informator People.com.

Kilka dni temu, w piątek 4 maja około drugiej nad ranem Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio ponownie zostali sfotografowani wychodząc ich prawdopodobnie ulubionego miejsca, restauracji Cipriani. Źródło portalu Page Six twierdzi, że choć nie siedzieli przy jednym stole, nie byli dla siebie obojętni, a lokal opuścili osobno, 3 minuty po sobie, aby nie wzbudzać podjerzeć.

Zagraniczne media spekulują, że resztę nocy spędzili razem. Czy to oznacza, że wkrótce znowu zostaną „przyłapani na randce”?