To zdecydowanie połączenie, którego nikt się nie spodziewał. A jednak. Pierwszy raz przyłapani zostali na randce we wrześniu, od tamtego czasu niejednokrotnie widywani byli na spotkaniach we dwójkę lub w gronie najbliższych przyjaciół. Zagraniczne media pisały, że aktor i młodsza o 21 lat modelka mają się ku sobie i wszystko wskazuje na to, że ich relacja to coś poważnego. O kim mowa? Gigi Hadid Leonardo DiCaprio przez ostatnie miesiące spędzali ze sobą czas w Nowym Jorku, Mediolanie czy Paryżu. Serwisy internetowe żartowały nawet o złamaniu przez zdobywcę Oscara swojej złotej zasady, która głosi, że DiCaprio od lat nie umawia się z kobietami starszymi niż 25 lat. 27-lenia modelka miała więc być odstępstwem od reguły, choć według panujących standardów jest dla Leonardo po prostu „za stara”.

Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio – historia relacji

Plotki na temat romansu aktora z młodszą modelką ucichły pod koniec ubiegłego roku, gdy do sieci trafiły zdjęcia z 48. urodzin Leonardo DiCaprio, na których zabrakło Hadid. Zamiast niej, miejsce u boku gwiazdora „Titanica” zajęła 23-letnia Victoria Lamas. W tym samym czasie osoba z bliskiego otoczenia Gigi udzieliła krótkiego wywiadu dla magazynu „People”, z którego dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się, że Gigi nie ma siły nadążyć za Leonardo. Jego styl życia to dla niej za dużo

Początek roku nie należał do głośnych jeśli chodzi o życie miłosne 48-letniego aktora, jednak wszystko wskazuje na to, że jego relacja z Hadid nie jest jeszcze definitywnie zakończona. Para widziana była kilka dni temu w tej samej restauracji. Osobno, a jednak razem, bo choć każde z nich przyszło na kolację z bliską osobą, Gigi i Leonardo opuścili lokal zaledwie kilka minut po sobie. 

Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio znów razem?

Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio przyłapani zostali na wspólnej kolacji w luksusowej restauracji Cipriani Downtown, która mieści się w nowojorskim Soho. Wspólnej, jednak nie byli sami, bowiem (jak podaje anonimowy informator lub anonimowa informatorka) w lokalu, który specjalizuje się w kuchni włoskiej, odbyła się ogromna kolacja dla ponad 20 gości ze świata show-biznesu, a aktor i modelka nie siedzieli obok siebie. Wygląda więc na to, że ich spotkanie było zrządzeniem losu, jednak para postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i... niemalże wspólnie opuściła restaurację. Niemalże, ponieważ wyjście Leonardo i Gigi dzieliły jedynie trzy minuty.

Zagraniczne media podejrzewają, że dwójka postanowiła spędzić resztę nocy razem i odnowić relację, która pod koniec ubiegłego roku umarła śmiercią naturalną. Jak myślicie, Gigi i Leonardo nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa?