Gigi Hadid Leonardo DiCaprio pierwszy raz przyłapani zostali na spotkaniu na początku września tego roku. Zagraniczne media rozpisywały się wówczas o złamaniu przez 48-letnigo aktora żelaznej zasady. Jakiej? Leo dotychczas umawiał się jedynie z dziewczynami do 25. roku życia. Jak wiemy, Gigi w kwietniu skończyła 27 lat, co oznacza, że według panujących standardów jest dla DiCaprio po prostu „za stara”. A jednak, para od kilku miesięcy spędza ze sobą bardzo dużo czasu, czy to w Nowym Jorku, czy w Mediolanie podczas tygodnia mody, czy w Paryżu, gdzie zatrzymali się w tym samym hotelu. Choć ta dwójka nie potwierdza jakichkolwiek plotek na temat związku, wszyscy widzą, że ewidentnie coś jest na rzeczy.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid przyłapani na kolejnej randce

Raz na jakiś czas nagłówki serwisów plotkarskich rozpisują się na temat romantycznych spotkań Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio. Tak jest i tym razem. Dwójka spotkała się w zeszłym tygodniu na kolacji, jednak nie byli sami. Często towarzyszom im bliscy przyjaciele, nikogo nie dziwi więc fakt, że na spotkaniu pojawił się także kumpel Leonardo, Vivi Nevo. Para robiła wszystko, by nie rzucać się w oczy i jak najbardziej pozostać w cieniu – Leo założył czapkę z daszkiem i maseczkę, a Gigi zasłaniała twarz niebieskim szalikiem.

Para nie potwierdziła dotychczas plotek na temat związku, jednak wiele osób z bliskiego otoczenia dwójki przyznała, że Gigi i Leonardo mają się ku sobie, choć nie starają się robić nic na szybko. Modelka stara się być świadoma uczuć Zayna i nie chce okazywać mu braku szacunku nowym związkiem.

Przypomnijmy, że Gigi pod koniec zeszłego roku rozstała się z Zaynem Malikiem, z którym tworzyła związek przez sześć lat. Para spotykała się od 2015 roku, a we wrześniu 2020 roku na świat przyszła ich córka – wówczas wspólnie stwierdzili, że że „zaczął się nowy etap w ich życiu”. Niestety nie na długo. Leonardo natomiast pod koniec wakacji zakończył związek z 25-letnią Camilą Morrone, z którą był 4 lata. Leonardo DiCaprio, znany z tego, że strzeże swej prywatności i niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym, nie odniósł się wówczas do informacji o rozstaniu.