O Leonardo DiCaprio jest teraz naprawdę głośno. Wszystko za sprawą rzekomego romansu (a może już związku?) z Gigi Hadid. Mimo to, aktor nie rezygnuje z wyjść i nie ukrywa się przed paparazzi. Do tego jego relacja z Gigi zdaje się rozwijać.

Leonardo DiCaprio na wyjściu w Nowym Jorku, pomimo plotek o romansie

Aktor widziany był w niedzielę, gdy szedł ulicami Nowego Jorku. Na wieczór w modnym miejscu w Noho – Acme, Leo postawił na granatowy look. Ciemnoniebieski T-Shirt, marynarka i spodnie w podobnych odcieniach. Do tego czapka Yankees i złoty naszyjnik. Outfit przełamał białymi sneakersami. Z Acme, DiCaprio przeszedł później do kolejnego hot miejsca w Nowym Jorku. W ultra ekskluzywnym klubie Zero Bond odbywało się afterparty po premierze filmu „Amsterdam”.

Jak widać Leo nie rezygnuje z publicznych wyjść, pomimo tego, że wszędzie przeczytać teraz można o jego rzekomym romansie z Gigi Hadid. A najnowsze źródła donoszą, że ich relacja się rozwija…

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid – romans

Po raz pierwszy Leo i Gigi widziani byli razem na imprezie podczas nowojorskiego Fashion Weeku. Leo był ze swoimi znajomymi, a Gigi ze swoimi koleżankami i wszyscy razem siedzieli przy stole – podawał informator serwisu „Page Six”.

Modelka i aktor zostali też sfotografowani, gdy siedzieli naprzeciwko siebie. Źródła mówią także, że Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid nie spieszą się ze swoją relacją. Dopiero się poznają. DiCaprio nie jest facetem, który wychodzi ze związku i od razu wchodzi w kolejny – stwierdził jeden z informatorów. Nie skacze z kwiatka na kwiatek. Swoją relację prowadzą powoli. Przypomnijmy, że aktor niedawno rozstał się z dziewczyną.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone – rozstanie

W zeszłym miesiącu Leo rozstał się ze swoją partnerką – Camilą Morrone po pięciu latach związku. Zdarzyło się to zaraz po tym, gdy skończyła ona 25 lat. W związku z tym, że w ostatnich latach aktor spotykał się tylko z bardzo młodymi dziewczynami, internauci oraz internautki zastanawiają się, czy to właśnie wiek był powodem rozstania. Co ciekawe, Co ciekawe, starsza siostra Hadid obchodziła już 25. urodziny, a jednak nadal jest coś na rzeczy. Nic więc dziwnego, że tyle osób (my też!) zastanawia się, jak rozwinie się ta relacja.