Leonardo DiCaprio: rozstanie z Camilą Morrone

47-letni Leonardo DiCaprio z dumą dzierży tytuł jednego z największych łamaczy serc w Hollywood. Jego długa lista krótkich związków właśnie się powiększyła. Jeszcze nie zdążyliśmy okrzepnąć po informacji, że wieczny kawaler Hollywood rozstał się ze swoją ostatnią partnerką, 25-letnią aktorką i modelką Camilą Morrone, a media już donoszą: laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Zjawa” znów jest zakochany! Tym razem spotyka się rzekomo z pochodzącą z Ukrainy, 22-letnią Marią Beregovą.

Jaki był powód rozstania z Camilą? Trudno powiedzieć, jak jednak wynika z twardej matematyki, aktor zerwał z dziewczyną, z którą „był bardzo na serio”, niemal tuż po jej 25. urodzinach (świętowała je w czerwcu). Przypadek? Internet twierdzi, że przeznaczenie. Istnieje bowiem teoria, wedle której Leo spotyka się wyłącznie z kobietami, które chodzą po tym świecie nie dłużej niż ćwierć wieku.

Wszystko zaczęło się trzy lata temu, kiedy użytkownik Reddita TrustLittleBrother udostępnił skomplikowany wykres, dokumentujący historię związków DiCaprio i wiek jego partnerek. Jasno z niego wynika, że choć wiek tego pierwszego rośnie, to wiek tych ostatnich zasadniczo się nie zmienia.

Leonardo DiCaprio: są tylko trzy pewne rzeczy na świecie...

Po doniesieniach o zerwaniu z Camilą internet zalała fala memów komentujących tę kwestię. Niektóre są dla wiecznego kawalera Hollywood... bezlitosne.

Gdy ona kończy 25 lat... „Muszę się zająć zmianami klimatycznymi” – czytamy na jednym.

Nie ma na tej planecie zjawiska bardziej pewnego niż Leonardo DiCaprio zrywający ze swoją 25-letnią dziewczyną, statystyki są oszałamiające – dowiadujemy się z kolejnego.

W życiu pewne są trzy rzeczy: śmierć, podatki i Leonardo DiCaprio umawiający się z dziewczyną, która nie może wypożyczyć auta – stwierdza następna osoba (a niektórzy zauważają, że po prostu gwiazdor w swoich wyborach kieruje się chęcią pomocy i wrodzoną dobrocią serca).

Zobacz także:

Roast Leo dopiero się rozkręca...

Leonardo DiCaprio, kiedy mózg jego dziewczyny kończy rozwój – widzimy komentarz do „pożegnalnego” wideo z Hannah Montana.

„Titanic” kończy w tym roku 25 lat, domyślam się, że Leonardo już nie chce w nim być – zauważa ktoś inny.

W zasadzie można by tak w nieskończoność. Ubaw jest przedni (choć nie dla wszystkich), ale wróćmy do faktów. Wybór rzekomej najnowszej miłości Leonardo DiCaprio potwierdza teorię internautek i internautów (niestety daje to zakochanym „termin przydatności do spożycia” nie dłuższy niż trzy lata). Ale jeszcze więcej danych liczbowych kryje się w przeszłości.

 

Leonardo DiCaprio: historia związków

Przez ostatnie dwie dekady Leo był związany lub spotykał się z minimum kilkunastoma dziewczynami, wśród których dominowały modelki (jak wyliczono, w jego randkowym portfolio jest co najmniej 10 aniołków Victoria’s Secret).

Wśród najsławniejszych pań, którym DiCaprio skradł serce, jest Kate Moss, z którą 19-letni aktor przez trzy miesiące spotykał się, gdy ta również miała 19 lat. Później, w 1996 roku, była 22-letnia modelka Kristen Zang, związek z którą trwał około dwóch lat. W 1998 roku gwiazdor zawrócił w głowie Evie Herzigovej, czeska modelka miała wtedy 25 lat, więc romansowali tylko przez dwa miesiące.

Następnie Jack z „Titanica” przez pięć lat umawiał się z brazylijską supermodelką Gisele Bündchen (zabrał ją nawet na rozdanie Oscarów). Gdy zaczęli ze sobą chodzić, Leo miał 24-lata, Gisele tylko 18. Rozstali się w 2004 roku, gdy on dobił do 29, a ona skończyła 22 lata.

W 2005 roku przyszła kolej na Bar Rafaeli. Kiedy ich związek się zaczął, on miał 29 lat, a ona 20. Tak się złożyło, że ich szczęście dobiegło końca, gdy w 2010 roku Bar skończyła 25. wiosnę życia.

W 2009 roku 35-letni aktor zapałał uczuciem do 23-letniej modelki Anny Vyalitsynej, jak można się domyślić, zerwali ze sobą dość szybko. Dwa lata później przystojniak przeżył podobno kilkumiesięczny romans z Blake Lively, która w tamtym czasie miała 23 lata.

Następna na liście „poważniejszych relacji” była 20-letnia modelka i aniołek Victoria's Secret, Toni Garrn, z którą 39-letni DiCaprio umawiał się na randki przez 18 miesięcy, aż do zerwania w 2014 roku, kiedy to Toni skończyła 21 lat. Po przekroczeniu czterdziestki gwiazdor randkował z 25-letnią Kelly Rohrback, a następnie z 24-letnią Niną Agdal.

I wtedy pojawiła się 21-letnia Camila Morrone. Jeden z najdłuższych dotychczasowych związków Leo, jak już wiemy, zakończył żywot po jej 25. urodzinach. Myślicie, że nowa dziewczyna DiCaprio powtórzy jej los?