Spotykali się od września, niejednokrotnie przyłapani byli na romantycznych randkach we dwójkę czy spotkaniach w gronie najbliższych, a ich przyjaciele zapewniali, że ta dwójka ma się ku sobie. O kim mowa? Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio przez ostatnie miesiące spędzali ze sobą czas w Nowym Jorku, Mediolanie czy Paryżu. Media rozpisywały się o złamaniu przez 48-letniego aktora zasady, który od lat nie umawiał się z kobietami starszymi niż 25 lat. 27-lenia modelka miała być odstępstwem od reguły, choć według panujących standardów jest dla DiCaprio po prostu „za stara”. I stało się, na urodzinach Leo u boku celebryty nie zobaczyliśmy starszej siostry Hadid, a 23-letnią modelkę Victoria Lamas. Dlaczego Gigi i starzy o 20 lat aktor przestali się spotykać?

Gigi Hadid zakończyła relację z Leonardo DiCaprio? Podobno powodem był styl życia 48-letniego aktora

Gigi Hadid nie pojawiła się na imprezie w stylu Gatsby'ego z okazji 48. urodzin Leonardo DiCaprio powołując się na napięty grafik i wcześniej zaplanowane podróże. Zamiast niej u boku aktora widziano inną, nieco młodszą modelkę, Victorię Lamas

Gigi nie ma siły nadążyć za Leonardo. Jego styl życia to dla niej za dużo – wyznał anonimowy informator.

Co ciekawe, kilka miesięcy temu osoba z otoczenia pary mówiła w rozmowie z magazynem „People”, że Leonardo podoba się dojrzałość Gigi i fakt, że jest mamą.  Chce być z kimś, kto ma takie samo pojęcie o ważnych sprawach i poglądach politycznych jak on. 48-letni aktor zapomniał uwzględnić w tym wszystkim faktu, że priorytetem 27-letniej modelki jest obecnie jej córka, co oznacza, że celebrytka nie będzie miała czasu na liczne imprezy organizowane przez wielokrotnie nagradzanego artystę?

Jak więc podają media, 23-letnia Victoria Lamas nie była powodem osłabienia się stosunków między Leo a Gigi. I choć dwójka widziana była już kilkukrotnie na kolacji w Los Angeles, informator E news! zapewnia, że ich relacja to nic poważnego. Byli po prostu na kilku spotkaniach w dużym gronie przyjaciół, a do tego nigdy nie siedzieli obok siebie. Podobne słowa padły na temat poziomu zażyłości aktora ze starszą z sióstr Hadid. Niedawno osoba z otoczenia pary powiedziała w rozmowie z Page Six, że Gigi i Leo bardzo się lubią, ale nie szukają na chwilę obecną niczego poważnego.

Przypomnijmy, że Gigi pod koniec zeszłego roku rozstała się z Zaynem Malikiem, z którym tworzyła związek przez sześć lat. Para spotykała się od 2015 roku, a we wrześniu 2020 roku na świat przyszła ich córka – wówczas wspólnie stwierdzili, że że „zaczął się nowy etap w ich życiu”. Niestety nie na długo. Leonardo natomiast pod koniec wakacji zakończył związek z 25-letnią Camilą Morrone, z którą był 4 lata. Leonardo DiCaprio, znany z tego, że strzeże swej prywatności i niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym, nie odniósł się wówczas do informacji o rozstaniu. Jak jednak widać, zarówno aktor, jak i modelka mają za sobą wieloletnie związki, które zakończyły się stosunkowo niedawno. Być może to właśnie dlatego na ten moment nie szukają niczego zobowiązującego.