Nie od dziś wiadomo, że Tommy Hilfiger bierze czynny udział w wyborze ambasadorów, którzy promują jego kolekcje. Od kilku sezonów, projektant współpracuje z topmodelką Gigi Hadid, której filozofia życia i stylu ewidentnie pasuje do tej wyznawanej przez amerykańską markę.

Kilka dni temu ogłoszono, kogo wybrano na kolejną, nową twarz brandu. Otóż, został nim Lewis Hamilton, światowej sławy gwiazda Formuły 1 i wielokrotny mistrz w swojej dziedzinie. Tommy Hilfiger znany jest z zamiłowania do prędkości oraz wyścigów, co wielokrotnie pokazał już w swoich kolekcjach, dlatego nie dziwi nas, że to właśnie Hamilton ma reprezentować męską część kolekcji marki. Jak sam sportowiec powiedział, w modzie wyznaje te same wartości co Tommy, a jego projekty są ogromną inspiracją i motywacją do odważnego działania.

Projekty Tommy'ego inspirują mnie do odważnego zestawiania elementów garderoby, którą noszę poza torem wyścigowym, a także do wyrażania swojej pomysłowości i eklektycznego stylu.

Kampania z udziałem Lewisa Hamiltona wystartuje wiosną 2018 i będzie promowana równolegle z tą, której twarzą została Gigi Hadid. Należy jednak wspomnieć, że obie kampanie miały okazję połączyć się ze sobą, kiedy Lewis i Gigi zasiedli za kierownicą Mercedesa AMG GT S i wspólnie przejechali się po torze żużlowym Pocono.

ZOBACZ TAKŻE: Q&A z Gigi Hadid: modelka opowiada o nowej kolekcji TommyXGigi

My jesteśmy zachwycone tą kampanią! W naszej galerii możecie znaleźć zdjęcia wykonane przez Mikaela Janssona i sami będziecie w stanie ocenić efekty współpracy Hamiltona z Hilfigerem.