Powstała kolekcja TommyXGigi na wiosnę 2018, która jest już czwartą współpracą pomiędzy projektantem i topmodelką. Gigi Hadid piastuje także honorową funkcję ambasadorki damskiej linii marki i ewidentnie jest prawdziwą muzą Tommy'ego Hilfigera. Wyjątkowe projekty dowodzą tego, że Tommy i Gigi tworzą zgrany duet.

Kolekcja, w której skład poza ubraniami, wchodzą także buty i dodatki, pełna jest form w sportowym stylu, ale z nutą elegancji i szyku. Możemy zobaczyć tam ponadczasowe projekty, klasyczne formy i kobiece sukienki. Pojawiają się także oversiz'owe fasony - szczególnie jeżeli chodzi o odzież wierzchnią oraz charakterystyczne zdobienia, złote wykończenia i printy utożsamiane z wyścigami. Ta kombinacja daje nam totalnie unikatowy i wyjątkowy efekt!

ZOBACZ TAKŻE: 5 najbardziej zaskakujących momentów na pokazie Gucci jesień-zima 2018/2019 

Do premiery zostało jeszcze kilka dni, ponieważ będzie miała ona miejsce 25 lutego 2018 roku i tym samym zamknie Fashion Week w Mediolanie, ale już teraz mamy dla was Q&A z Gigi Hadid, w którym modelka odpowiada na pytania związane z modą, a też z samą kolekcją, którą miała okazję współtworzyć. Dodatkowo, w naszej galerii znajdziecie zdjęcia z kampanii - edytorial, lookbook, a nawet te behind the scenes - to trzeba zobaczyć!

ZOBACZ TAKŻE: Marki, które poznałyśmy dzięki Instagramowi 

Q&A Z GIGI HADID

Co inspirowało cię przy współpracy nad czwartą kapsułową kolekcją TommyXGigi?

Wiosna 2018 to celebracja prędkości i wyścigów. Połączyliśmy miłość Tommy’ego do sportów motorowych z moim zamiłowaniem do stylu athleisure. W całym procesie inspirowała nas silna, pewna siebie i nowoczesna „Tommy Girl”.

Masz swoje ulubione elementy tej kolekcji?

Uwielbiam nowy sposób, w jaki pokazaliśmy wiatrówki. Jestem zadowolona z fasonów i ich zdolności do przekształcania się w modowy manifest, który jednocześnie jest funkcjonalny.

Jak wygląda proces wspólnego projektowania z Tommym Hilfigerem?

Tommy to niesamowity mentor, który doskonale uczy projektowania, a podczas wspólnej pracy nieźle się bawiliśmy. Dużo się nauczyłam o tym, jak ważne jest szukanie inspiracji wokół mnie, a także jak istotne jest dopilnowanie projektu, żeby osiągnąć to, czego oczekuję od efektu końcowego.

Jaki jest niezapomniany moment, który przeżyłaś w ciągu powstawania ostatnich czterech kolekcji?

Pokazywanie naszej kolekcji TommyXGigi na pokazach TOMMYNOW w różnych miastach na świecie, było czymś niewiarygodnym, totalnie surrealistycznym. Poziom produkcji dosłownie zwalił mnie z nóg. Każdą kolekcję prezentowałam też fanom na całym świecie w trakcie #TogetherTour; no i to całe  ogromne wsparcie, które bardzo mnie wzruszyło. Jestem wdzięczna za ich miłość.

Tommy Hilfiger uwielbia sporty motorowe, tematem nowej kolekcji jest „prędkość”. Jakie są Twoje ulubione dyscypliny sportowe?

Kiedy byłam młodsza, byłam ambitną i lubiącą rywalizację jeźdźczynią konną i siatkarką. Teraz uwielbiam boksować, co wymaga dużej prędkości, siły i zręczności. Po sesji boksu jestem zawsze pełna energii.

Co i dlaczego fascynuje cię w wyścigach?

Aspekt techniczny, sposoby w jakie modyfikuje się samochody, aby ścigały się inaczej oraz to, jak kierowca komunikuje się ze swoim zespołem, kiedy jedzie 200 km/h. To wszystko jest intrygujące.

Pamiętasz swoje pierwsze lekcje jazdy?

Tak, mój instruktor odebrał mnie ze szkoły naprawdę żenującym zielonym samochodem L-ką.