Eksperci Bielenda Kosmetyki Naturalne stworzyli nowy wymiar pielęgnacji – dotleniającą linię dla młodej cery Bielenda Skin O3 Zone, która inspirowana jest stratosferą i nauką, wykorzystuje wyjątkowy składnik aktywny jakim jest nieziemsko skuteczny ozon (O3). Połączenie ozonowanej oliwy z oliwek z odkryciami współczesnej technologii m.in. multimolekularnym kwasem hialuronowym, ksantohumolem oraz laktoferyną pozwoliło stworzyć szeroką gamę dziesięciu produktów do kompleksowej pielęgnacji twarzy.

Materiały prasowe

Ozon (O3) nazywany też aktywowanym tlenem, to pierwiastek naturalnie występujący w atmosferze. Do produkcji kosmetyków wykorzystuje się ozonowaną w specjalnych reaktorach oliwę z oliwek. Zawarty w niej ozon utrzymywany jest w postaci stabilnych związków – ozonków – naturalnych i trwałych połączeń tego gazu. W kontakcie ze skórą ozonki uwalniają cząsteczki aktywnego tlenu, który efektywnie natlenia, rewitalizuje, regeneruje, wygładza oraz działa antybakteryjnie i aktywuje układ antyoksydacyjny. Biologicznie czynny ozon poprawia również przenikanie innych składników kosmetyków, przez co wykazują one lepsze działanie w porównaniu do kosmetyków bez ozonu.

Materiały prasowe

Bielenda Skin O3 Zone to linia stworzona z myślą o pielęgnacji każdego rodzaju cery, a zwłaszcza; suchej, normalnej, problematycznej, z niedoskonałościami, szarej i pozbawionej blasku. Innowacyjne formuły, których marka użyła po raz pierwszy – chłodzący roll-on pod oczy, emulsja myjąca z technologią mikropiany, double booster (technologia, w której dwa różne sera potęgują swoje działanie po ich połączeniu) – odmienią każdą pielęgnacyjną rutynę. My pod lupę wzięłyśmy sublinię o działaniu dotleniająco-nawilżającym.

Ozonowy krem-żel dotleniająco-nawilżający został stworzony z myślą o cerze suchej i normalnej. Zwiera ozonowaną oliwę, która w kontakcie ze skórą uwalnia cząsteczki aktywnego tlenu, w efekcie czego rewitalizuje i regeneruje skórę. Trzy rodzaje kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej pod postacią multimolekularnego kwasu hialuronowego kompleksowo i trwale nawilżają skórę oraz poprawiają jej miękkość. Fitokolagen przywraca elastyczność, którą skóra traci z wiekiem. Kompleks synbiotyków wspiera mikrobiom, wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka, przywracając mu równowagę i zabezpieczając przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Lekka kremowo- żelowa formuła kremu doskonale nawilża i wygładza, szybko się wchłania i pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości.

Ozonowy roll-on pod czy dotleniająco-nawilżający został stworzony z myślą o każdym rodzaju cery. Aplikator z chłodzącym roll-onem umożliwia wykonie masażu okolic oczu, przynoszącego natychmiastowe ukojenie i redukcję oznak zmęczenia. Nasz pro tip – przed użyciem włóż go na chwilkę do lodówki, za ten trick podziękujesz nam szczególnie latem. Oprócz ozonowanej oliwy i multimolekularnego kwasu hialuronowego krem zawiera kofeinę (wygładza oraz redukuje widoczność cieni pod oczami) oraz witaminę E (wygładza drobne linie, zauważalnie regeneruje, odżywia skórę i poprawia jej elastyczność).

Zobacz także:

Double booster ozonowe serum dotleniająco-nawilżające zostało stworzone z myślą o cerze suchej i normalnej. To game changer pielęgnacyjnej rutyny. Podwójne dozowanie to technologia, w której dwa różne sera potęgują swoje działanie po ich połączeniu. Ozonowa formuła ułatwia przenikanie i wzmacnia działanie pozostałych składników aktywnych. Komora numer jeden z ozonowym serum w formie lekkiej kremowej emulsji oraz komora numer dwa z żelowym serum uzyskanym w procesie na zimno = oszczędność energii podczas produkcji. Lewy dozownik bogaty jest w; ozonowaną oliwę, laktoferynę oraz fosfolipidy. Prawy dozownik kryje w sobie; multimolekularny kwas hialuronowy oraz peptyd. Taki duet czyni cuda!

Ozonowy lotion tonizujący dotleniająco-nawilżający został stworzony z myślą każdym rodzaju cery. Produkt w formie mgiełki przywraca skórze właściwe pH, a ponadto błyskawiczne odświeża i orzeźwia. Oprócz głównego bohatera, jakim jest ozonowana oliwia, znajdziemy w jego składzie; multimolekularny kwas hialuronowy, minerały, a także kompleks synbiotyków, który wspiera mikrobiom, wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka, przywracając mu równowagę i zabezpieczając przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Materiały prasowe

Ozonowa mikroemulsja do mycia twarzy dotleniająco-nawilżająca została stworzona z myślą każdym rodzaju cery. Użyta w produkcie technologia mikropiany, dzięki milionom mikroskopijnych bąbelków, oczyszcza skórę niezwykle skutecznie i delikatnie. Składniki aktywne zawarte w produkcie przenoszą w nowy wymiar pielęgnacji. Ozonowana oliwa (rewitalizuje i regeneruje skórę), multimolekularny kwas hialuronowy (nawilżają i zmiękczają), molekuły ektoiny (łagodzą i przywracają skórze komfort), kompleks synbiotyków (zabezpiecza przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi). Produkt dokładne oczyszczenie bez przesuszenia naskórka.

Ozonowa maseczka dotleniająco-nawilżająca została stworzona z myślą o cerze suchej i normalnej. To doskonałe uzupełnienie pielęgnacji linią Bielenda Skin O3 Zone. Żelowa, lekka formuła maseczki, zapewnia efekt natychmiastowej rewitalizacji i ultranawilżenia, daje uczucie komfortu i ukojenia. W składzie zaraz obok ozonowanej oliwy znajdziemy  laktoferynę, która wzmacnia barierę ochronną zwiększając odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne oraz fosfolipidy wchodzące w skład cementu międzykomórkowego, zmiękczają naskórek, redukują uczucie ściągnięcia i suchości.

 

Materiał promocyjny marki Bielenda.