Liam Hemsworth i Gabriella Brooks: poprzednie związki

O związku Liama Hemswortha i Gabrielli Brooks zrobiło się głośno, gdy w grudniu 2019 roku paparazzi sfotografowali ich w Byron Bay w Australii, gdy para składała wizytę rodzicom aktora. On był wtedy jeszcze oficjalnie mężem Miley Cyrus – choć rozstanie tej dwójki zostało potwierdzone latem, rozwód został sfinalizowany w styczniu 2020 roku.

Modelka z kolei wcześniej spotykała się z frontmanem grupy „The 1975”, Mattym Healym. Para zakończyła swój związek w 2019 roku po czterech wspólnie spędzonych latach. Podobno problemem był napięty do granic możliwości harmonogram tras zespołu, zamiłowanie muzyka do imprezowania i jego zmagania z uzależnieniami.

fot. Getty Images

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks: historia związku

Relacja Liama Hemswortha i Gabrielli Brooks przez długi czas owiana była tajemnicą, para bardzo starała się bowiem chronić swą prywatność. Nie pojawiali się na ściankach, nie robili wspólnych sesji okładkowych, nawet na portalach społecznościowych trudno było znaleźć ślady ich uczucia. Dopiero w maju 2021 roku zadebiutowali razem w social mediach. Wspólne zdjęcie zakochanych zostało opublikowane na Instagramie przez koleżankę Brooks w dniu jej 23. urodzin.

W grudniu tego samego roku Gabriella wyznała magazynowi „Stellar”, że ostatnie 12 miesięcy było „najwspanialsze w jej życiu” i po raz pierwszy publicznie opowiedziała o relacji z wziętym aktorem.

Mój związek jest dla mnie bardzo, bardzo ważny i bardzo święty – stwierdziła. Całkowicie rozumiem zainteresowanie naszą relacją. Ale w branży, w której niemal wszystko jest wystawione na pokaz, są rzeczy, które po prostu chcesz zachować dla siebie – dodała.

Brooks zapewniła wtedy również, że jej partner „jest świetny”, a jego rodzina „jest wspaniała”.

To cudowni ludzie, mam szczęście, że ich znam – podkreśliła.

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks: koniec zwiazku?

Niestety wszystko wskazuje na to, że związek Liama Hemswortha i Gabrielli Brooks nie przetrwał próby czasu. Jak przekazał serwis „In Touch”, 26-letnia modelka i 32-letni aktor rozstali się „kilka miesięcy temu”.

Powodem rzekomo był fakt, że gwiazdor „Igrzysk śmierci” chciał wrócić do pracy „bez żadnych zakłóceń i zobowiązań”.

Nie chciał być niczym ograniczony, a od zakończenia pandemii ilość jego zobowiązań zawodowych wzrosła – podano.

Podobno decyzja aktora „złamała modelce serce”. Manager Hemswortha nie odpowiedział na prośbę „Page Six” o komentarz, więc na ten moment informacje nie są oficjalnie potwierdzone. Oczywiście będziemy was zawiadamiać, gdy tylko sytuacja ulegnie zmianie.