Lila Janowska, tak jak większość topowych influencerek i influencerów, swoją karierę w internecie zaczęła dobrych parę lat temu. Teraz, gdy uzyskała już status jednej z najpopularniejszych postaci rodzimych social mediów, postanowiła otworzyć swój sklep. W ofercie znalazła się biżuteria. Lila znana jest ze swojego odważnego stylu, który nawiązuje do estetyki lat 2000. W tym klimacie zaprojektowała też swoje produkty, które od początku tygodnia można kupić w internecie. Zobaczcie, co przygotowała.

Lila Janowska otworzyła swój sklep z biżuterią

W poniedziałek 17 października odbyła się premiera brandu Lili Janowskiej – lila_tingz. Zainteresowanie marką okazało się ogromne. Influencerka już od jakiegoś czasu zapowiadała swoim obserwatorkom i obserwatorom, że planuje coś specjalnego. Jak się okazało, tajny projekt to właśnie sklep internetowy z biżuterią. Oczywiście w stylu Lili, który aktualnie jest bardzo popularny. Fanki i fani oszaleli z radości, co przełożyło się na przeciążenie serwerów.

Lila informowała na swoim Instastory, że technicy pracują nad tym, aby jak najszybciej strona wznowiła działanie. Obłożenie okazało się jednak tak duże, że nawet następnego dnia nic nie można było kupić. Na szczęście sklep działa teraz normalnie, a niektóre produkty już zostały wyprzedane. 

Co znajduje się w ofercie sklepu lila_tingz?

Lila przygotowała dla swoich fanek i fanów kolczyki i naszyjniki. Jeśli chodzi o kolory, to klasycznie mamy tu złoty i srebrny. Ceny zaczynają się od 79 złotych, a kończą na 129 złotych. 

Motywem przewodnim kolekcji jest serce, ale pojawiają się też: motyw trzech trójek (anielski numer), napisy „sexy” czy „heartbreaker”. 

Lila Janowska – kim jest?

Lila Janowska jest jedną z topowych influencerek w Polsce. Ma 25 lat i swoją karierę zaczynała od bloga modowego i kanału na Youtubie. Teraz działa głównie na Instagramie i TikToku, gdzie udało jej się zgromadzić dużą widownię. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 700 tysięcy osób.

Od 2020 roku Lila spotyka się z jednym z popularniejszych rodzimych raperów – Żabsonem. Wspierał on swoją dziewczynę przy promocji jej sklepu, pokazując się na Instagramie w jednym z jej naszyjników.

Zobacz także: