Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że serce i głowa Lili Reinhart są ponownie zajęte. Nowym wybrankiem aktorki znanej z m.in. roli w „Riverdale”, „Ślicznotkach” czy ostatnio „Dwóch życiach”, jest Jack Martin, z którym gwiazda została przyłapana przez paparazzich.

26-latka i 24-letni gwiazdor TikToka wymienili czułości, pocałunki i uściski na lotnisku w Los Angeles, tuż przed tym jak Lili udała się na samolot. Jack podrzucił aktorkę i jej psa Milo oraz pomógł jej uporać się z bagażami.

Kim jest nowy chłopak Lili Reinhart?

Jack Martin jest gwiazdą mediów społecznościowych, gdzie publikuje komediowe nagrania, głównie na TikToku (śledzi go tam ponad 830 tysięcy osób) oraz na Instagramie, gdzie ma 110 tysięcy fanów. Część osób może kojarzyć go także z serialu science fiction „La Brea” produkcji NBC, gdzie zagrał Josha Harrisa.

Pochodzący z Georgetown Martin ukończył w 2019 roku program aktorski Stonestreet Studios Film & TV w ramach NYU Tisch School of the Arts i od tamtej pory skupia się na rozwijaniu swoich umiejętności.

fot. Jerod Harris / Stringer / Getty Images

Dobrze wiedzieć, że Lili Reinhart układa sobie na nowo życie i oficjalnie zamknęła etap Cole'a Sprouse'a. Ostatnio o jej związku z aktorem, z którym poznała się na planie „Riverdale”, ponownie było głośno. Niedawno Cole udzielił głośnego wywiadu, w którym opowiedział o ich relacji, mówiąc m.in. że samo rozstanie było trudne dla obojga, głównie dlatego, że nie mieli jak się od siebie odseparować, by przejść i przepracować ten ciężki moment – wciąż bowiem pracowali ze sobą. Wyznał również, że wyrządzili sobie wzajemnie wiele krzywdy oraz że Lili Reinhart zdradzała go, gdy byli razem.

Jack Martin parodiuje Cole'a Sprouse'a

W 2020 roku, po około trzech latach randkowania z przerwami, Lili Reinhart i Cole Sprouse ogłosili rozstanie, które odbiło się szerokim echem w mediach i było powodem smutku ich fanek oraz fanów. Co ciekawe, nowy (?) chłopak Lili, czyli Jack Martin znany jest jako sobowtór Sprouse'a.

Zobacz także:

Wykorzystując swoje podobieństwo do Sprouse'a, 24-letni influencer sparodiował wspomniane powyżej wystąpienie eks swojej nowej dziewczyny w podcaście „Call Her Daddy”. Przypomnimy, że podczas nagrania Sprouse palił papierosa w studiu (halo, czy jesteśmy w latach 60. XX wieku?!) i otwarcie opowiadał o swoim związku z Lili Reinhart (z papierosem w dłoni). Krótko po wywiadzie Martin udostępnił skecz parodiujący go we współpracy z tiktokerką Brianną Lapaglią. Grał Sprouse'a, a ona grała gospodynię podcastu, Alex Cooper.