Poznali się 7 lat temu na planie młodzieżowego serialu  „Riverdale”, w którym wcielają się w głównych bohaterów – zakochanych w sobie nastolatów: Betty Cooper i Jugheada Jonesa. Miłość z ekranu szybko przeniosła się poza czujne oko kamery. Przez kilka lat byli jedną z power couple świata show-biznesu, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Mowa o Cole'u Sprouse, który poza głośną produkcją kojarzony jest również z seriali Disneya oraz Lili Reinhart, którą mogliście i mogłyście zobaczyć również w netfliksowym filmie „Dwa życia”.

Aktorzy byli razem 3 lata, debiutując jako para podczas MET Gali w 2018 oku. Zakochani od tego czasu nie szczędzili sobie czułości w sieci, często publikując bajkowe zdjęcia z wspólnych podróży czy sesji zdjęciowych na łonie natury (w końcu Cole pasjonuje się również fotografią). Brzmi jak związek idealny, prawda? Jak to jednak w życiu bywa, rzeczywistość była zgoła inna. Lili i Cole ogłosili w sierpniu 2020 roku, że kilka miesięcy wcześniej postanowili zakończyć swoją wspólną drogę. Czułam, że umieram – skomentowała wówczas rozstanie aktorka, a jej były partner napisał na Instagramie – Zawsze będę czuł się szczęściarzem i będę doceniał to, że miałem szansę się zakochać. 

Od tego czasu żadne z nich nie zabierało głosu w sprawie trwającego 3 lata związku. Aż do teraz. Cole Sprouse otworzył się na temat nie tylko tej, ale i wielu innych relacji romantycznych w swoim życiu w podcaście „Call Her Daddy”.

Cole Sprouse szczerze o związku z Lili Reinhart

Cole Sprouse został zaproszony jako gość do popularnego w Stanach Zjednoczonych podcastu „Call Her Daddy”, w którym wcześniej gościły m.in. Hailey Bieber, Jane Fonda czy Rebel Wilson. 30-latek w rozmowie z prowadzącą Alex Cooper zdecydował się poruszyć kilka tematów, których zazwyczaj unika w wywiadach jak ognia. Aktor opowiedział m.in. o związku i późniejszym rozstaniu z Lili Reinhart oraz innych romantycznych relacjach w swoim życiu. Z krótkiego zwiastuna zapowiadającego odcinek podcastu dowiadujemy się, że Cole Sprouse był zdradzony przez niemalże każdą swoją dziewczynę. Czy do tego grona należy jego ekranowa partnerka z serialu „Riverdale”? Nie wiemy. Wiemy natomiast, jak wyglądał proces rozstania, gdy para nadal musiała spędzać ze sobą czas w pracy (co więcej, nadal grając zakochaną parę na ekranie).

To było naprawdę trudne dla naszej dwójki. Wiem, że oboje wyrządziliśmy sobie sporo krzywdy. Przez pracę nie mieliśmy takiego luksusu, by móc zdystansować się od siebie i przepracować rozpad relacji w głowie. Mimo wszystko jestem wdzięczny, że mogłem przez ten cały proces przejść z kimś, kto w pełni rozumiał mój punkt widzenia, ponieważ Lili była w dokładnie tej samej sytuacji, co ja. Byliśmy w tym razem.

Dlaczego związek Lili i Cole'a rozpadł się po 3 latach wielkiej miłości? Jak się okazuje, zdaniem Cole'a relacja powinna była skończyć się szybciej. Gdybym w tamtym czasie kochał siebie odrobinę bardziej, pewnie odszedłbym trochę wcześniej. 

Jak myślicie, czy Lili Reinhart odniesie się do słów byłego partnera? 

 

Zobacz także: