„Listy do M. 4” będzie można obejrzeć online! Kiedy premiera?

Dobra wiadomość dla fanów Listów do M – już niebawem odbędzie się premiera czwartej części polskiej komedii romantycznej! Jak to możliwe, skoro kina pozostają zamknięte? Listy do M. 4 będzie można obejrzeć online!

Kinowa premiera superprodukcji miała się odbyć się na początku listopada 2020 roku, jednak ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, została odwołana. Początkowo mówiło się, że film do kin trafi rok później, czyli dopiero jesienią 2021 roku, teraz wiadomo już jednak, że Listy do M. 4 będzie można obejrzeć znacznie wcześniej. I to szybciej niż się spodziewacie! „Tradycyjna premiera kinowa została zastąpiona debiutem online” – poinformował właśnie producent. Film będzie można obejrzeć na platformie Player.pl! Kiedy? Już 1 lutego!

„Listy do M. 4” – wszystko, co powinniście wiedzieć o kontynuacji świątecznej komedii romantycznej >>>

To decyzja zaskakująca o tyle, że akcja filmu toczy się w czasie świąt Bożego Narodzenia, choć biorąc pod uwagę, że niektórzy z nas wciąż mają jeszcze ubrane choinki, być może jest jak najbardziej słuszna. I bez wątpienia jest to miła niespodzianka dla fanów komedii, którzy premiery jej kolejnej części nie mogli się wprost doczekać. A takich jest niemało – film uwielbiają miliony Polaków. 

Film Listy do M. 4 zasili ofertę pakietu „START VOD”, co oznacza, że dotychczasowi subskrybenci automatycznie otrzymają dostępu do tytułu, dla nowych klientów – przygotowana została specjalna oferta (jeśli zdecydują się na pakiet właśnie w lutym, zapłacą za niego połowę ceny). To odpowiedź na zmiany zachodzące na rynku mediów na skutek pandemii. 

W 4. części filmu, którego reżyserem jest Patrick Yoka, zobaczymy tradycyjnie już: Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Danutę Stenkę, Borysa Szyca, Magdalenę Różczkę, Wojciecha Malajkata czy Izabelę Kunę. Dołączą do nich także nowe gwiazdy: Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Barbara Wrzesińska, Stanisław Brudny, Janusz Chabior, Eryk Lubos, Anna Smołowik, Cezary Kosiński i Monika Pikuła. Już odliczacie dni?