W życiu Lizzo dużo się teraz dzieje. Kolejne utwory jej autorstwa podbijają światowe listy przebojów (czy wy też słuchacie „About Damn Time” w zapętleniu?). Natomiast w ubiegłą sobotę odbyła się uroczysta premiera reality „Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls”, za którego realizację odpowiada Amazon Prime Video. Podczas wydarzenia gwiazda mogła liczyć na wsparcie swojego ukochanego. To pierwszy raz, gdy Lizzo i Myke Wright, bo właśnie tak brzmi jego nazwisko, pojawili się razem na czerwonym dywanie. Co więcej, do mediów trafiły informacje, według których właśnie się zaręczyli. O co chodzi? Co wiemy o partnerze topowej wokalistki oraz o łączącej ich relacji? Sprawdźcie poniżej. 

Lizzo i Myke Wright – historia związku

O tym, że Lizzo jest zakochana, usłyszałyśmy i usłyszeliśmy po raz pierwszy w październiku ubiegłego roku. Właśnie wtedy „przyłapano” wokalistkę w towarzystwie Myke’a Wrighta. Kilka miesięcy później, a konkretnie w kwietniu 2022 roku widziano ich razem na kolacji. Główna zainteresowana całą sprawą długo nie komentowała plotek o związku, z kolei jej fanki oraz fani próbowali dowiedzieć się czegoś więcej o jej ukochanym. Powstały nawet filmy na TikToku na ten temat. Ostatnio Lizzo uchyliła rąbka tajemnicy. Zabrała swojego chłopaka na premierę wspomnianego już programu, którego jest gwiazdą, a także opublikowała zdjęcia z nim na swoim profilu na Instagramie. Możecie zobaczyć je poniżej. 

Tamtego wieczoru Myke Wright założył klasyczny garnitur, natomiast Lizzo postawiła na total look w najmodniejszym odcieniu różu na ten sezon. Spostrzegawcze fanki oraz spostrzegawczy fani zwrócili również uwagę na pierścionek na jej palcu. Według wielu osób, Lizzo i Myke Wright zaręczyli się. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, a para (jak dotąd) nie skomentowała tych doniesień. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy. 

Lizzo i Myke Wright są oficjalnie razem. Kim jest ukochany wokalistki? 

Pierwsze – wspólne wyjście na tak zwaną ściankę to dobra okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej o ukochanym Lizzo. Kim jest? Myke Wright to aktor komediowy, który specjalizuje się w stand-upie. Ma na swoim koncie udział w kilku produkcjach. Wszystko wskazuje również na to, że interesuje się muzyką. Jego profil na Instagramie (@mykewright) obserwuje ponad 4 tysiące osób. Rzadko publikuje nowe zdjęcia, ale podejrzewamy, że m.in. ze względu na związek z Lizzo ta liczba już niedługo wzrośnie.