Lizzo nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Artystka, która na koncie ma hity takie jak „Truth Hurts” i „About Damn Time”, zdobyła sympatię fanek i fanów przede wszystkim swoją prawdziwością. Z racji tego, że nosi też duży rozmiar, edukuje w tematach związanych z body positivity i mówi o pewności siebie, niezależnie od tego, jak wyglądamy. Teraz piosenkarka sprawiła, że kochamy ją jeszcze bardziej. Odpowiedziała na prośbę swojej fanki i wysłała jej paczkę z niemal identyczną sukienką, jaką miała na sobie na gali Emmys! So cool!

Lizzo wysłała sukienkę swojej fance

Cała historia wydarzyła się oczywiście na TikToku. Użytkowniczka tej platformy, Aurielle Marie, która jest poetką i autorką, opublikowała wideo, w którym pyta Lizzo, czy mogłaby założyć jedną z jej kreacji. Aurielle potrzebowała stroju na wydarzenie organizowane przez „Out Magazine” – Out100 list – gdzie została wyróżniona za swój wkład w środowisko LGBTQ+.

Pisarka zdecydowała się zwrócić konkretnie do swojej idolki.

Wiem, że ty wiesz, jak to jest być największą dziewczyną wokół i że wiąże się z tym to, że jesteśmy superwidzialne. Mówiłaś o tym. Ale im dłużej nie wiem, w co się ubrać, tym bardziej nie chcę tam być – mówiła Aurielle. – Stwierdziłam, że nagram tego TikToka, bo nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć. Czy mogłabym założyć twoją sukienkę z tegorocznych Emmys? To moja ulubiona. Proszę, proszę, proszę – zakończyła autorka.

Dziewczyna prawdopodobnie nie liczyła na wiele, ale jak sama powiedziała – wszystko może się wydarzyć. No i wydarzyło się!! Lizzo spełniła marzenie swojej fanki i faktycznie wysłała jej sukienkę! Aurielle oczywiście udokumentowała wszystko na TikToku, gdzie wrzuciła emocjonalny filmik, w którym otwiera karton i wkłada na siebie sukienkę. Nie kryje przy tym swojej ogromnej radości i wzruszenia. Zobaczcie słodkie wideo, które osiągnęło już ponad milion wyświetleń, poniżej.

@auriellebewritin Replying to @noirediamonds i might’ve gotten a few tears on your dress @lizzo, my bad babe! Words dont suffice, and thank you isnt enough. But THANK YOU! I’m speechless. Y’all! A bitch is certified LIZZO SIZED!!!!!! And LOOK AT THIS GOWN! @Out Magazine here i come! #fyp #foryou #lizzo ♬ 2 Be Loved (Am I Ready) - Lizzo

Wygląda na to, że sukienka nie jest TĄ identyczną z gali Emmys, ale jest bardzo podobna. Piosenkarka postarała się o to, żeby ta kreacja również była różowa, pełna tiulu, falban i ekstrawagancji! Zobaczcie, jak artystka wyglądała we wrześniu, na rozdaniu nagród w swojej ikonicznej sukience, dzięki której trafiła na szczyty każdej listy z kreacjami z tej gali.

Aurielle nie posiadała się z radości! Swoje wideo podpisała: Parę łez mogło skapnąć na twoją sukienkę @lizzo, moja wina, kochana. Dziękuję nie jest wystarczające. Ale DZIĘKUJĘ! Nie wiem, co powiedzieć. Popatrzcie tylko na tę kreację! @outmagazine here I come!

Jesteśmy pewne, że autorka będzie prezentować się na tej gali świetnie! Czekamy na zdjęcia!!

Zobacz także: