Wegańskie lody nie są nowością. Na rynku pojawiły się jakiś czas temu, dlatego weganom nie tak trudno znaleźć roślinne zamienniki. Zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i globalne firmy (m.in. Ben & Jerry's) mają w ofercie lody w wersji vegan. Wiele osób podejmuje wyzwanie i w domowym zaciszu robi lodowe desery na bazie mleka roślinnego. Być może nie wiedzieliście, że jakiś czas temu Magnum także je wyprodukowało. Okazało się, że od niedawna można kupić je także w naszym kraju!

Wegańskie lody Magnum – dostaniecie je w Polsce

Ubolewamy nad tym, że dopiero teraz, kiedy skończyło się lato, w Polsce są dostępne wegańskie lody Magnum. Jednak jak mówi stare przysłowie, lepiej późno niż wcale, dlatego korzystając z ciepłej jesieni (w ten weekend temperatury mają sięgać ponad 20 stopni) biegniemy do sklepów w poszukiwaniu roślinnej wersji ulubionych lodów, które dostaniecie w sieci Carrefour.

Boicie się przejścia na wegetarianizm? Wasza obecna dieta wcale może nie być lepsza! >>>

Wegańskie lody Magnum zostały stworzone w dwóch smakach: klasycznej (Classic) oraz migdałowej (Almond). Mleko krowie zastąpiono izolatem białka z grochu, natomiast Belgijska czekolada to po prostu wegańska wersja. Producent zapewnia, że ich smak jest kremowy i zrównoważony. Nie pozostaje nam nic innego, jak sprawdzić te obietnice! Skusicie się na roślinne Magnumy? My jesteśmy bardzo ciekawi!