O lodach sygnowanych nazwiskami gwiazd już dawno nie było tak głośno. W ostatnich miesiącach niezwykle szerokim echem w mediach odbiła się premiera produktów stworzonych przez markę Koral we współpracy z Ekipą. Cytrynowe i truskawkowe sorbety z polewą o smaku gumy balonowej i strzelającym cukrem z logo internetowego projektu Karola „Friza” Wiśniewskiego stały się jednym z największych bestsellerów w 40-letniej historii firmy. To jednak nie są jedyne mrożone desery firmowane przez znane osoby, które w tym sezonie trafiły do polskich sklepów.

Kolejne lody sygnowane nazwiskiem gwiazdy

Już od poniedziałku, 12 lipca, powód, by udać się na zakupy do najbliższego Lidla, mają zarówno smakosze lodów, jak i fani futbolu. W ofercie ogólnopolskiej sieci znalazły się bowiem dotychczas dostępne tylko za granicą lody marki Ice Cream United, które sygnuje... Lukas Podolski!

Zastanawiacie się, co świeżo upieczony juror niemieckiego Mam talent! i zawodnik Górnika Zabrze ma wspólnego z branżą spożywczą, a w szczególności z lodami? Już tłumaczymy. Nie jest tajemnicą, że sławny napastnik rozpoczął pięć lat temu współpracę z Christianem Gaierem, pochodzącym z rodziny z włoskimi korzeniami, która produkuje ten przysmak od ponad 100 lat. Na pierwsze efekty nie trzeba było wcale długo czekać – w czerwcu 2017 roku w dzielnicy belgijskiej w Kolonii powstała pierwsza lodziarnia pod szyldem Ice Cream United.

Po powstające na bazie tradycyjnej receptury lody od „Poldiego”, jak pieszczotliwie nazywają go kibice i znajomi, momentalnie zaczęły się ustawiać gigantyczne kolejki. To właśnie skłoniło piłkarza, aby jeszcze śmielej wkroczyć na ten smakowity rynek.

Lody Lukasa Podolskiego - smaki, cena

W sklepach Lidl Polska dostępnych jest już pięć smaków Ice Cream United: słony karmel, cytryna-mięta, masło orzechowe, czekolada i wanilia-ciasteczka.

Za półlitrowe opakowanie lodów ze świeżej śmietanki i mleka trzeba zapłacić niecałe 15 złotych.

Macie zamiar ich spróbować?

Zobacz także: