Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek i fanów programu Love Island. Wyspa miłości. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem powstanie kolejna edycja bijącego rekordy popularności reality-show z Karoliną Gilon w roli prowadzącej. Na kiedy zaplanowano premierę nowych odcinków? I co już wiadomo o Love Island 4? Oto pierwsze szczegóły. 

Love Island 4: powstanie kolejna edycja randkowego reality-show!

Love Island to program, którego uczestniczki oraz uczestnicy zostają zamknięci w luksusowej willi, a tym samym całkowicie odcięci od świata zewnętrznego, w tym od swoich bliskich. Ich głównym zadaniem jest tworzenie par, a także zdobywanie sympatii innych, co pozwoli im przybliżyć się do upragnionego finału oraz nagrody głównej. Sprawę komplikują nowe osoby, które regularnie dołączają do grona mieszkańców i mieszkanek luksusowego kurortu. Program powstał w 2005 roku na potrzeby brytyjskiej stacji telewizyjnej ITV. Kilka sezonów temu stworzono także polską edycję. Love Island. Wyspa miłości, bo właśnie tak brzmi jej tytuł, emitowana jest w telewizji Polsat. Program prowadzi Karolina Gilon, która zyskała popularność dzięki udziałowi w Top Model. Reality-show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i widzek telewizji Polsat. Nic więc dziwnego, że stacja postanowiła stworzyć kolejny sezon. 

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że powstanie czwarta edycja Love Island, czyli jednego z najpopularniejszych reality-show w Polsce. Właśnie trwa casting do nowego sezonu – poszukiwani są single oraz singielki w wieku od 22 do 35 lat, którzy chcą znaleźć miłość i (albo) przeżyć niesamowitą przygodę. A przy okazji stać się rozpoznawalnymi. Jak można zgłosić się do programu Love Island. Wyspa miłości? Wystarczy wypełnić formularz, który można znaleźć na oficjalnej stronie show. 

 

 

Love Island 4: data premiery

Na kiedy zaplanowano premierę nowych odcinków Love Island. Wyspa miłości? Jak czytamy na portalu Wirtualne Media, będzie je można oglądać już jesienią w telewizji Polsat. Warto jednak zaznaczyć, że stacja nie potwierdziła jeszcze informacji na ten temat. 

Love Island 4: Karolina Gilon w roli prowadzącej

Możemy się spodziewać, że w czwartej edycji Love Island. Wyspa miłości powróci Karolina Gilon w roli prowadzącej. Widzowie i widzki programu pokochali celebrytkę m.in. za jej charyzmę oraz pozytywne podejście do świata i ludzi. 

Zobacz także: