Na ten moment czekali wszyscy widzowie „Love Island 5”. Uczestniczki otrzymały wiadomość: Czas na zasłużony odpoczynek. Wyjdźcie po cichutku przed willę - brzmiał SMS. Tam czekała na nie limuzyna ze znajomym szoferem. Okazał się nim bowiem Piotr Jakimczuk. Uczestnik 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości” zabrał dziewczyny do willi Casa Amor. Doświadczony Islander przyznał, że drogi jego i poznanej w programie Walerii rozeszły się, jest więc singlem i nadal szuka miłości. Panowie w willi dowiedzieli się o wyjeździe partnerek i dostali zadanie – spakować walizki swoich kobiet na delegację. Początkowa radość zmieniła się jednak w niepewność i zakłopotanie. 

Islanderki w Casa Amor, w willi pięknych nowych singielek

Islanderki dzięki szoferowi Piotrowi dotarły do Casa Amor. Tam czekał na nie Maciej „Grabaż” Dąbrowski z trzeciej edycji programu, a za chwilę dołączyli do niego znów wolni i gotowi na sercowe podboje Mikołaj Cieśla i Rafał Pietrzak z drugiego sezonu „Love Island” oraz pół Polak, pół Hiszpan Jurek Garrido z czwartej edycji.

fot. mat. prasowe Polsat

Tu się nie da wybrać, wszyscy są hot! – zachwyciła się Ania. 

Pierwszą noc w Casa Amor Ola spędziła z Jurkiem, Ania z Rafałem, Oliwia z Piotrkiem, Patrycja z Mikołajem, a Josie z Maćkiem. Tymczasem w willi atmosferę poranka mocno podgrzało video od chłopaków z Casa. Islanderzy przyjęli je z mieszanymi uczuciami. Niby niektórzy są pewni swoich drugich połówek, ale... nigdy nic nie wiadomo. W drodze na śniadanie kolejna niespodzianka: na Wyspiarzy czekało pięć pięknych dziewczyn i przygotowane przez nie śniadanie. Nastrój zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni.

fot. mat. prasowe Polsat

Kim są nowe uczestniczki „Love Island 5”?

W willi pojawiły się – Laura Wolny, Natalia Szulborska, Sandra Kruz, Milena Sienkiewicz i Klaudia Kałużna. Dziewczyny zrobiły na Islanderach ogromne wrażenie. Największy mętlik w głowie ma chyba Kuba, który jest w związku z Josie – Góral nie mógł oderwać wzroku od pięknej Sandry i zasypywał ją komplementami. Dziewczyna wpadła też w oko Jakubowi. Łukasz wiernie tęskni za Patrycją i nie jest zainteresowany poznawaniem nowych uczestniczek. Jest pewien, że jego partnerka również wróci do willi sama.

Co wiemy o pięknych singielkach w willi na „wyspie miłości”? Zdjęcia nowych uczestniczek i garść najważniejszych informacji na ich temat znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także:

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.