Wielki finał programu „Love Never Lies Polska” za nami. Wiemy już, kto uronił łzy, otworzył się przed innym, skrywał największy sekret czy przeszedł największą przemianę. W ostatnim odcinku emocjonującego reality show Netfliksa wszystkie pary w końcu spotkały się po długiej rozłące i poznały odpowiedzi na ostatnie, kluczowe dla przyszłości swoich związków pytania. Na sam koniec gospodyni programu Maja Bohosiewicz ujawniła, która para wygrała program. Na konto zwycięzców wpadła naprawdę pokaźna kwota.

„Love Never Lies Polska” – kto wygrał?

W finale „Love Never Lies Polska” podsumowano wszystkie dotychczasowe odpowiedzi uczestników i uczestniczek na pytania dotyczące ich skomplikowanych relacji. Przypomnijmy, że prawdomówność bohaterów pierwszego polskiego reality show Netfliksa oceniało urządzenie o nazwie Eye Detect, czyli nowoczesny wykrywacz kłamstw.

Ostatnie miejsca z wynikiem 5 prawd zajęli Wiktoria i Jasiek. Co ciekawe, trzecie miejsce zajęły ex aequo aż trzy pary: Ida i Mateusz, Kasia i Kornel oraz Bernadeta i Dominik. Każda z nich miała na swoim koncie po 6 prawdziwych odpowiedzi.

Największą szczerością popisali się natomiast Lilia i Andrzej oraz Jędrzej i Bruno.

Tylko jedna para nie skłamała ani razu – ujawniła prowadząca show.

Zwycięzcami 1. edycji „Love Never Lies Polska” została para z najdłuższym stażem, będący ze sobą już pięć lat razem Lilia i Andrzej.

Ja nie wiem, co mam powiedzieć. My przyjechaliśmy trochę w innym celu tutaj. Ten cel został osiągnięty. A to, że jeszcze dostaliśmy dodatkową nagrodę, taki bonus, to też fajnie – powiedział po ogłoszeniu werdyktu Andrzej.

Trener personalny z Poznania wyznał, że udział w programie uświadomił mu, że Lilia faktycznie jest miłością jego życia, z którą pragnie kroczyć razem przez życie.

Zobacz także:

Ja tu odkryłem to, że to jest kobieta, z którą chcę spędzić resztę życia i że ją kocham. Po prostu naprawdę życzę wszystkim, żeby czuli to, co ja w tym momencie, czyli to, że ta połówka, którą mamy, to jest odzwierciedlenie naszych emocji i oczekiwań  – oznajmił.

Nic dodać, nic ująć po prostu. Ja bym chciała coś powiedzieć, ale Andrzej powiedział wszystko – powiedziała Lilia.

Maja Bohosiewicz ze zwycięzcami 1. edycji „Love Never Lies Polska” / fot. mat. prasowe Netflix

„Love Never Lies Polska” – zwycięzcy zdradzili, co zrobią z wygraną

Dzięki temu, że na każde zadane im w trakcie trwania programu pytanie oboje odpowiedzieli zgodnie z prawdą, Lilia i Andrzej otrzymali główną nagrodę o wysokości 152 tysięcy złotych.

Do mnie to jeszcze nie dotarło, że jesteśmy wygranymi tej edycji – tak rozstrzygnięcie finału skomentowała Lilia.

Zwycięzcy zdradzili, że wygrane pieniądze przeznaczą m.in. na urządzenie ogrodu oraz wspólny urlop.

Te pieniądze są jakimś tam dodatkiem. Oczywiście się przydadzą. Ogród sobie fajny zrobimy. Pojedziemy na wakacje – wyznał Andrzej.

Czekacie na 2. edycję „Love Never Lies Polska”?