Programy typu reality show wciąż są szalenie popularne. W Polsce od kilku lat możemy oglądać już „Hotel Paradise” lub „Love Island. Wyspa miłości”, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W swojej ofercie programy randkowe ma także Netflix, gdzie możemy śledzić historie par w produkcjach takich jak „Too Hot To Handle” czy „Love Is Blind”. Platforma streamingowa nie ma jednak polskich programów o podobnej tematyce. Już naprawdę niedługo się to zmieni. Właśnie dowiedzieliśmy się o „Love Never Lies Polska”, czyli najnowszym reality show na Netfliksie, które będzie polskiej produkcji. Poznajcie szczegóły.

„Love Never Lies Polska” – o czym będzie reality show? Zasady programu

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy „Love Never Lies Polska” za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera – brzmi opis programu.

„Love Never Lies Polska” nie będzie więc skupiało się na tworzeniu nowych par, do czego przyzwyczaiły nas inne tego typu programy jak choćby „Hotel Paradise” czy „Love Island”.

„Love Never Lies Polska” – kto będzie prowadził reality show?

Prowadzącą związkowego show Netfliksa została Maja Bohosiewicz! Czas na nową kategorię emocji. Pierwszy polski reality show od Netflix – napisała aktorka na Instagramie, gdzie, razem z Netfliksem, dodała promocyjne zdjęcie. Myślicie, że sprawdzi się w roli prowadzącej? Czy zapyta o rady Klaudię El Dursi lub Karolinę Gilon, które mają wprawę w prowadzeniu tego typu produkcji?

„Love Never Lies Polska” – zwiastun

Rajskie plaże, turkusowa woda i spektakularne widoki. To wygląda jak idealna sceneria romantycznej przygody, prawda? – pyta Maja Bohosiewicz we wstępie oficjalnego zwiastuna show Netfliksa „Love Never Lies Polska”. W tych rajskich warunkach zakochani zostaną poddani poważnej próbie zaufania. Będą musieli odpowiedzieć na trudne pytania i może się wydarzyć wszystko. Czy duża wygrana warta jest takiego ryzyka?

„Love Never Lies Polska” – uczestniczki i uczestnicy

Jak już wiemy w show wezmą udział osoby, które już są w związku i są gotowe, by przetestować swoją miłość przed kamerami. Jak się okazuje chętnych do wystawienia swojej relacji na próbę nie brakowało. Wśród sześciu par znalazła się jedna para jednopłciowa. Do tego w programie pojawi się grupa seksownych singli, co ma utrudnić zadanie. 

„Love Never Lies Polska” – data premiery

Program będziemy mogły i mogli oglądać już bardzo niedługo. „Love Never Lies Polska” startuje na początku 2023 roku. A dokładnie 25 stycznia. Tylko na Netfliksie.

Warto wspomnieć, że format tego programu został zaadaptowany również w Hiszpanii. Tam nazywa się on „Amor Con Fianza”. Teraz swojej premiery doczeka się również w naszym kraju. Czekacie?

Zobacz także: