Widzowie pokochali go za rolę Gabriela w „Emily w Paryżu”. Nie jest tajemnicą, że czarujący szef kuchni zawrócił w głowie nie tylko tytułowej bohaterce, ale także wielu fanom hitu Netfliksa. Nic więc dziwnego, że oficjalny profil urokliwego aktora na Instagramie obserwują już niemal 2 miliony użytkowników serwisu. Lucas Bravo, bo to o nim mowa, korzysta więc ze swoich „pięciu minut” i stara się o kolejne role. Z powodzeniem. Wiemy już, że tej jesieni do kin trafią co najmniej dwie produkcje z jego udziałem. Jedną z nich jest jedna z najbardziej wyczekiwanych komedii romantycznych tego roku!

„Ticket to Paradise” – fabuła, obsada

Ticket to Paradise” to najnowszy film Olivera Parkera, czyli twórcy takich hitów jak „Mamma Mia! Here We Go Again”, „Hotel Marigold”, „Niech będzie teraz” i „Gry weselne”. Nominowany do nagrody BAFTA reżyser i scenarzysta tym razem chce nam przedstawić perypetie Wren Butler (w tej roli Billie Lourd) – świeżo upieczonej absolwentki Uniwersytetu w Chicago. Z okazji zakończenia studiów wybiera się ona razem ze swoją przyjaciółką Lily (Kaitlyn Dever) na wycieczkę na Bali. Podczas egzotycznego urlopu Lily zakochuje się w jednym z mieszkańców wyspy i... postanawia wziąć z nim szybki ślub.

Gdy o planach Lily dowiadują się jej rodzice (Julia Roberts i George Clooney), postanawiają zrobić wszystko, co w ich mocy, aby odwieść ją od tego pomysłu. Nie chcą bowiem by ich córka powtórzyła – w ich mniemaniu – ich wielki błąd sprzed 25 lat.

Zaręczyny i wesele przyjaciółki oraz niespodziewana wizyta jej rodziców to jednak nie wszystko, co zaprząta głowę Wren. Ona także poznaje kogoś, kto zaczyna przyprawiać ją o szybsze bicie serca... Obiektem jej westchnień okaże się lokalny lekarz i to najprawdopodobniej właśnie w tej roli wystąpi Lucas Bravo.

„Ticket to Paradise” – kiedy premiera?

Chociaż akcja filmu rozgrywa się na Bali, tak naprawdę nakręcono go w Australii. Pierwsze zdjęcia z planu trafiły do sieci w grudniu. Wiadomo, że spora część ujęć nakręcono na terenie pięciogwiazdkowego hotelu Qualia na Wyspie Hamiltona. Premiera „Ticket to Paradise” zaplanowana jest na 21 października 2022 roku.

Mało wam Lucasa Bravo? Mamy świetne wieści. Zaledwie dwa tygodnie wcześniej (tj. 7 października) do kin w Polsce trafi dramat „Paryż Pani Harris” z Lesley Manville i Isabelle Huppert, w którym szef kuchni z hitu Netfliksa wcielił się w postać André Fauvela. Zwiastun filmu do obejrzenia poniżej.

My już nie możemy się doczekać, a wy?

Zobacz także: