Serial „Emily w Paryżu” opowiada o młodej Amerykance, która przeprowadza się do Paryża ze względów zawodowych. Ma wesprzeć tamtejszy oddział agencji, dla której pracuje. Produkcja okazała się hitem. Jednak ma tyle samo fanek i fanów, co przeciwniczek i przeciwników. Wiele osób docenia piękne zdjęcia ze stolicy Francji. Inne natomiast uważają, że historia jest dość płytka, a do tego oderwana od rzeczywistości. Co więcej, po premierze drugiego sezonu „Emily w Paryżu” zarzucono twórczyniom i twórcom powielanie krzywdzących stereotypów dotyczących mieszkanek i mieszkańców różnych państw (nawet ambasador Ukrainy we Francji interweniował w tej sprawie). W styczniu tego roku ogłoszono, że powstaną jeszcze dwa sezony. Znamy już szczegóły związane z pracami na planie, obsadą i fabułą. Oto wszystko, co wiemy o „Emily w Paryżu 3” oraz „Emily w Paryżu 4”

„Emily w Paryżu”: kolejne sezony potwierdzone!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek i fanów „Emily w Paryżu”. Jak się okazało, powstaną jeszcze dwa sezony bijącego rekordy popularności serialu. Informacje te zostały potwierdzone przez Netflix, a także przez gwiazdy produkcji, na czele z Lily Collins oraz Camille Razat. Obudziłam się wcześnie, aby przekazać wam BARDZO ekscytujące wieści… @emilyinparis powraca w sezonie 3… I, uwaga, w sezonie 4!!!!! – napisała odtwórczyni roli głównej na swoim profilu na Instagramie. Poza tym podziękowała swoim fankom i fanom za wsparcie, jak również przyznała, że bardzo ich kocha. 

„Emily w Paryżu”: 3. i 4. sezon. Co wiemy o nowych odcinkach?

„Emily w Paryżu 4” to dość odległy temat. Jeśli natomiast chodzi o trzeci sezon, w mediach pojawiły się pierwsze szczegóły z nim związane. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem rozpoczną się prace na planie. Zdjęcia mają być realizowane nie tylko w Paryżu, ale również w Londynie, co może wskazywać na to, że twórcy i twórczynie serialu rozwiną wątek Alfiego. 

„Emily w Paryżu 3”: William Abadie ujawnił szczegóły nowego sezonu 

William Abadie, czyli Antoine Lambert z „Emily w Paryżu”, udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o pracy nad nowym sezonem. Z rozmowy aktora z reporterem serwisu „Us Weekly, dowiadujemy się, że prawdopodobnie ekipa powróci na plan w czerwcu tego roku. Co ciekawe, gwiazdor wspomniał także o zdjęciach w Londynie. Niemniej jednak zaznaczył, że informacje na ten temat nie zostały jeszcze potwierdzone. 

Jesteśmy w fazie przedprodukcyjnej i myślę, że wrócimy do Paryża na początku czerwca, przewiduję, że wkrótce to nastąpi – ujawnił William Abadie w wywiadzie dla „Us Weekly”. – Poza tym zakładam, że w związku z przyjazdem Alfiego do Londynu, możemy spędzić tam trochę czasu. To jeszcze nie jest oficjalne, więc nie bierzcie moich słów za pewnik. Ale myślę, że możemy tam wylądować na minutkę – dodał. 

„Emily w Paryżu 3”: fabuła. Co się wydarzy?

Uwaga, ten akapit może zawierać spoilery. Drugi sezon „Emily w Paryżu” zakończył się tak zwanym cliffhangerem. Dzięki temu wierzyłyśmy i wierzyliśmy, że powstaną kolejne serie, a twórczynie i twórcy serialu jeszcze nas zaskoczą. Szczegóły związane z fabułą nie zostały jeszcze ujawnione. Jednak mamy nadzieję, że podczas seansu (którego nota bene już teraz nie możemy się doczekać) dowiemy się, czy główna bohaterka przyjmie ofertę pracy od Sylvie, a może wróci do Stanów Zjednoczonych, jak również jak potoczą się jej relację z Gabrielem oraz Alfiem.

„Emily w Paryżu 3”: Lily Collins zapowiedziała więcej dram i miłosnych trójkątów

W październiku Lily Collins udzieliła wywiadu „Entertainment Tonight”, w którym ujawniła, co czeka nas w trzecim sezonie „Emily w Paryżu”. Można go opisać w zasadzie jednym słowem, a mianowicie: więcej. Okazuje się, że twórczynie i twórcy szykują dla nas kolejne dramy oraz uczuciowe zawirowania. Aktorka wspomniała m.in. o miłosnych trójkątach. Będzie zabawnie i modowo!

Więcej miłosnych trójkątów, więcej dram, więcej śmiechu, więcej mody, więcej lokalizacji, więcej Francji – ujawniła Lily Collins w rozmowie z reporterką „Entertainment Tonight”.

Z wypowiedzi gwiazdy wynika, że musimy przygotować się również na cliffhangery. Na szczęście czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu został już potwierdzony.   

Zobacz także:

„Emily w Paryżu 3”: obsada. Kto zagra w nowym sezonie?

Możemy się spodziewać, że Lily Collins, Ashley Park, Camille Razat, Lucas Bravo oraz Philippine Leroy-Beaulieu, których znamy z poprzednich serii, powrócą w trzecim sezonie „Emily w Paryżu”. Co więcej, podczas odbywającego się w kwietniu tego roku PaleyFest w Los Angeles potwierdzono, że w nowych odcinkach pojawi się także Lucien Laviscount, czyli wspomniany już – serialowy Alfie. Tym samym aktor dołączył do stałej obsady hitowej produkcji. Odetchnęłyśmy i odetchnęliśmy z ulgą. 

3. sezon „Emily w Paryżu”: zdjęcia z planu

Jeśli chodzi o 3. sezon serialu, to zdjęcia do niego rozpoczęły się 1 czerwca, co zostało potwierdzone w poście na instagramowym profilu produkcji. Także odtwórczyni roli Emily pochwaliła się w sieci zdjęciem z koleżanką z planu, czyli Ashley Park, ogłaszając, że trwają prace nad kontynuacją przygód PR girl, którą pokochał cały świat. 

„Emily w Paryżu 3” – do sieci trafiły pierwsze kadry

We wrześniu 2022 roku znów zrobiło się głośno o Emily Cooper, jej przyjaciółkach oraz przyjaciołach. To dlatego, że do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu. A na nich... ulubione bohaterki oraz bohaterowie. Wśród nich m.in. Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu), Mindy (Ashley Park), Gabriel (Lucas Bravo), Camille (Camille Razat) oraz Alfie (Lucien Laviscount). Patrząc na te kadry, nie mamy wątpliwości, że relacja głównej bohaterki i Alfiego będzie się rozwijać. Wszystko wskazuje również na to, że Amerykanka odbuduje swoją przyjaźń z Camille. Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii. 

„Emily w Paryżu 3”: premiera. Kiedy serial powróci na Netflix?

Na kiedy zaplanowano premierę „Emily w Paryżu 3”? Wszystko jest już jasne! Nowe odcinki serialu o miłosnych i zawodowych perypetiach Emily Cooper będzie można oglądać na Netfliksie już od 21 grudnia 2022.

„Emily w Paryżu 3” – oficjalny zwiastun

W połowie października na oficjalnych kanałach Netfliksa udostępniono pierwszą zapowiedź trzeciego sezonu „Emily w Paryżu”. kilkudziesięciosekundowy teaser mocno zaostrzył apetyty na premierowe odcinki.

Pod koniec listopada Netflix w końcu zaprezentował pełny zwiastun nadchodzącego sezonu. Dowiadujemy się z niego, że nowe odcinki będą stały pod znakiem kolejnych barwnych stylizacji, pięknych widoków (i to nie tylko tych z Paryża i okolic!) oraz... ogromnych dylematów – zarówno zawodowych, jak i uczuciowych.

To najtrudniejsza decyzja w moim życiu – wyznaje tytułowa bohaterka w jednej z emocjonalnych scen z 3. sezonu „Emily w Paryżu”.

Zresztą zobaczcie:

My już nie możemy się doczekać premiery, a wy?