Masz ochotę na metamorfozę? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” - w najbliższej przyszłości planujesz przefarbować włosy na blond i szukasz inspiracji, świetnie trafiłaś. W tym sezonie zwróć uwagę na odcień cytrynowo-miodowy. Jest bardzo świeży, ciepły, a zarazem dość nieoczywisty - idealny na wiosnę i lato. Lansuje go m.in. Lucy Hale. Nowa fryzura aktorki zachwyca!

Lucy Hale przefarbowała się na blond! Jak wygląda?

Lucy Hale chętnie eksperymentuje ze swoimi włosami. A tym samym dostarcza nam inspiracji na modne fryzury. Gwiazd takich produkcji jak Słodkie kłamstewka oraz Katy Keene właśnie dołączyła do grona blondynek. Postawiła na cytrynowo-miodowy blond, który totalnie wpisuje się w trendy sezonu wiosna-lato 2021. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć aktualne zdjęcia Lucy Hale oraz wideo, na których widać efekty jej metamorfozy. 

Lucy Hale lansuje cytrynowo-miodowy blond na wiosnę 2021. Komu pasuje ten odcień? 

Cytrynowo-miodowy blond to zdecydowanie jeden z najmodniejszych odcieni na sezon wiosna-lato 2021. Prezentuje się świeżo, a zarazem oryginalnie. Jednocześnie jest bardzo uniwersalny. Nie mamy wątpliwości, że spodoba się (nie tylko) fankom tak zwanych ciepłych blondów. To idealny oścień dla posiadaczek jasnych włosów, które chciałyby nieco odświeżyć swój kolor na wiosnę. Oczywiście przejście z brązu do cytrynowo-miodowego blondu także jest możliwe. Warto jednak pamiętać, że to długi proces. Obserwując oficjalny profil Lucy Hale na Instagramie, łatwo domyślić się, że aktorka zaczęła rozjaśniać włosy już w lutym 2021 roku, czyli około trzy miesiące temu.