Luiza Benzouaoua otwarcie przyznaje, że nie należy do osób, które szybko się zakochują. Jeśli jednak już ktoś miałby szansę skraść jej serce na Zanzibarze, to najlepiej, gdyby to był wysoki, wysportowany mężczyzna z poczuciem humoru, który lubi się wygłupiać, ale także potrafi być konkretny i postawić na swoim. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy o tej intrygującej uczestniczce trzeciego sezonu randkowego show telewizyjnej Siódemki, Hotel Paradise.

Luiza Benzouaoua - wiek, pochodzenie

Luiza jest jedną z najmłodszych uczestniczek trzeciego sezonu Hotel Paradise. Urodziła się 1 grudnia 2000 roku - w tym roku skończy więc 21 lat. Swoją egzotyczną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Algierii. Jest jedynaczką.

Luiza Benzouaoua - wykształcenie, praca

W liceum uczęszczała do klasy o profilu matematyczno-geograficznym. Po maturze zdecydowała się kontynuować naukę w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Studia łączy z pracą - razem ze swoją mamą prowadzi butik z ubraniami plus size.

Luiza Benzouaoua - zainteresowania, „Top Model”

Charyzmatyczna uczestniczka Hotel Paradise 3 kocha muzykę i taniec. Przez osiem lat tańczyła hip hop w turniejowej grupie w znanej szkole Egurrola Dance Studio. Później próbowała swoich sił w modelingu.

Pokazy bardzo mnie inspirują i uwielbiam ten dreszczyk emocji przed wyjściem na wybieg - mówiła w wieku 17 lat.

W 2018 roku Luiza wzięła nawet udział w siódmej edycji programu Top Model.

Gdy chodziła do liceum była wielką fanką filmowej sagi Zmierzch.

Zobacz także:

Gdy tylko mam wolny czas, to robię sobie maraton filmowy i oglądam wszystkie części - opowiadała.

Luiza Benzouaoua - Instagram, YouTube

Przebojowa osobowość Luizy sprawiła, że szybko zyskała ogromną popularność wśród widzów Hotel Paradise. Jej profil na Instagramie (@luiza_hotelparadise3) na ten moment obserwuje już ponad 140 tysięcy użytkowników serwisu.

Niewiele osób wie, że parę lat temu Luiza próbowała swoich sił jako youtuberka. Na jej kanale o nazwie Just LB znajdziecie kilkadziesiąt filmów o tematyce beauty, modowej i lifestylowej. Swoje ostatnie nagranie zamieściła tam w lipcu 2019 roku.

Zobacz najlepsze zdjęcia Luizy już teraz w naszej GALERII.