Wczoraj (21 października) wyemitowany został ósmy odcinek Top Model 2020. I tym razem nie zabrakło emocji. Na początku uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej dla marki Apart. Towarzyszyli im zwycięzcy oraz finaliści poprzednich edycji programu, m.in. Jakob Kosel, Klaudia El Dursi i Kasia Szklarczyk. Następnie musieli wcielić się w role dzikich zwierząt, np. rysia i wilka. Sesja zdjęciowa, w której brali udział, została zorganizowana we współpracy z WWF Polska – miała nagłośnić problem zagrożonych gatunków. To jednak nie koniec emocji. Ostatnim zadaniem w ósmym odcinku Top Model 9 była sesja rodzinna. Uczestnicy programu i ich bliscy mogli liczyć wtedy na wsparcie Joanny Krupy, a także gości specjalnych, czyli Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Radosława Majdana.

Niestety tym razem najgorzej poradził sobie Łukasz Bogusławski. Zdaniem jurorów i gości specjalnych uczestnik nie wyszedł dobrze na zdjęciu. Ma bardzo ciekawą urodę, ale prawdopodobnie nie potrafi tego wykorzystać. To właśnie 22-letni student filologii norweskiej musiał pożegnać się z programem. Wielu widzów modowego show nie zgadza się jednak z decyzją Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego. W sieci zawrzało. Zdaniem fanów Top Model 2020 z programu powinien odpaść ktoś inny, a konkretnie Maja Siwik. Zachowanie uczestniczki wzbudza wiele kontrowersji. O co chodzi?

Maja Siwik w ogniu krytyki. Zachowanie uczestniczki nie spodobało się widzom Top Model 9

Maja Siwik w przeszłości pracowała jako modelka, ale mimo to nie radzi sobie najlepiej podczas zadań w Top Model 9. Uczestniczka programu nie wierzy w swoje możliwości, a także we własne piękno. Po zmysłowej sesji zdjęciowej w parach i spotkaniu ze zwycięzcami oraz finalistami poprzednich edycji modowego show przyznała, że chciałaby wrócić do domu, bo nie odnosi zbyt wielu sukcesów, poza tym uważa, że koleżanki z domu modelek i modeli są od niej „ładniejsze”. Wyznanie Mai nieco zaskoczyło pozostałych uczestników. W końcu to właśnie jej udało się nawiązać współpracę z renomowaną agencją modelingową o międzynarodowym zasięgu – to niewątpliwie jedna z najlepszych - dotychczasowych nagród w programie.

Co więcej, Maja Siwik nie była zbyt zainteresowana pracą na planie sesji zdjęciowej organizowanej przez WWF Polska. Uczestniczka pozowała w parze z Dominikiem D’Angelicą, czyli jedną z najbardziej charyzmatycznych i energicznych osób w programie. Zachowanie Mai nie umknęło uwadze Michała Piróga, któremu bardzo zależy na losie zwierząt. Przyznał, że dziewczyna wygląda i zachowuje się, jakby chciała jak najszybciej skończyć pracę na planie, co negatywnie wpływa na atmosferę. Fani programu Top Model 9 zauważyli, że nie jest to pierwszy raz, gdy Maja Siwik narzeka (z niezrozumiałych powodów) albo nie chce współpracować.

Top Model 9: Maja Siwik. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniczce programu >>>

Tym razem jurorzy oceniali zdjęcia z sesji rodzinnej, która była głównym zadaniem w ósmym odcinku Top Model 9. Zdaniem Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego, a także Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radka Majdana, czyli gości specjalnych, najsłabiej poradzili sobie Maja Siwik, Łukasz Bogusławski oraz Karolina Płocka. Postanowili jednak sprawdzić, jak w kolejnych odcinkach poradzą sobie dziewczyny. W związku z tym z programem musiał pożegnać się Łukasz Bogusławski, co nie spodobało się wielu widzom. W komentarzach na profilu Top Model Polska na Instagramie rozpętała się prawdziwa burza. Zdaniem fanów modowego show uczestnik zasługiwał na kolejną szansę i nie powinien jeszcze wracać do domu. Czytamy także, że według nich znacznie słabiej radzi sobie w programie Maja Siwik. A co wy sądzicie na ten temat? Zgadzacie się z jurorami czy z częścią widzów programu?

Top Model 9: Łukasz Bogusławski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>