Do niezliczonej listy sukcesów Łukasza Jakóbiaka już niebawem będziemy mogli dopisać kolejny - udział w popularnym amerykańskim programie "Ellen DeGeneres Show". YouTuber poinformował o tym na swoich kanałach social mediowych. Dodajmy, że w dniu premiery przed telewizorami zasiada ok. 4 milionów ludzi. Czy Polak przygotowany jest na takie wyzwanie? Z całą pewnością, jak zwykle poradzi sobie świetnie, w końcu znany jest z tego, że żadne wyzwanie nie jest mu straszne - udowadniał to już wielokrotnie.

Popularny mówca motywacyjny i autor programu "20 m2" od zawsze marzył o spotkaniu ze swoją ulubioną prezenterką telewizyjną. Znany z tego, że jest mistrzem w spełnianiu tego, co sobie postanowił, po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Bloger ubiegał się o spotkanie ze swoją idolką od trzech lat. Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany 3 lipca 2017 roku.

"Kochani, udało się! Ellen DeGeneres zaprosiła mnie do programu" – napisał na swoim Facebooku YouTuber – "Umarłem, lecę do Los Angeles! Nie wierzę!". "Teraz zacznę robić wykłady motywacyjne za granicą!" - napisał Łukasz Jakóbiak. 

One of the 5 shirts with my dreams. I want to meet @theellenshow #ellendegeneres #lucasjacobiak

Post udostępniony przez LUCAS JACOBIAK BE AWESOME (@lucasjacobiak.beawesome)