Łukasz Wasielewski zyskał popularność dzięki udziałowi w 10. edycji „Top Model”, której emisję niedawno zakończono. 22-latek zachwycił jury swoją urodą, a także osobowością. Następnie zdobył sympatię widzów i widzek. Biorąc udział w poszczególnych zadaniach w programie, udowodnił, że ma zadatki na profesjonalnego modela. Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz zamierza skupić się na muzyce, którą kocha od dawna. Na początku grudnia Łukasz Wasielewski wydał swój pierwszy singiel. Dziś natomiast do sieci trafił oficjalny klip. Co ciekawe, występuje w nim Olga Kleczkowska, czyli finalistka 8. sezonu modowego show. 

Łukasz Wasielewski z „Top Model 10” wydał swój pierwszy singiel i teledysk! 

Singiel „Ona” to efekt współpracy Łukasza Wasielewskiego z łódzką grupą Black Radio. Opowiada o smutnym i niespełnionym uczuciu. A konkretnie o dwóch chłopakach, którzy zakochali się w tej samej dziewczynie. Uczestnik „Top Model 10” jest współtwórcą muzyki oraz słów. Co więcej, w utworze możemy usłyszeć jak śpiewa i gra na gitarze. 

Wszystko zadziało się mega spontanicznie i naturalnie. Muzyką interesuję się od dawana i jest to dziedzina sztuki, która ma specjalne miejsce w moim serduszku. Pewnego dnia natchnęła mnie wena, złapałem gitarę i narodził się pomysł na numer, jednak czułem że ciągle czegoś brakuje. Wtedy pojawił się Dawid, który od razu załapał o co mi chodzi i wyciągnął tę piosenkę na zupełnie inny poziom - przyznaje Łukasz Wasielewski w rozmowie z Glamour.pl.

Ten utwór rock and rolla i muzycznych klimatów retro. Jak przyznał Łukasz Wasielewski w rozmowie z redaktorką Glamour.pl, razem z teamem, z którym współpracował przy tworzeniu singla oraz towarzyszącego mu teledysku, inspirowali się The Raconteours – powstałą w 2005 roku grupą rockową ze Stanów Zjednoczonych. 

Tuż przed finałem „Top Model” pojechaliśmy do studia Okolitza i tak powstała muzyka. Później narodził się pomysł na nagranie teledysku. Chcieliśmy w klipie pójść w stylistykę retro, dużą inspiracją jest dla nas zespół The Raconteours. Postanowiliśmy też przedstawić  historię, o której opowiada tekst numeru, za pomocą obrazka - tłumaczy Łukasz Wasielewski w rozmowie z Glamour.pl.

Łukasz Wasielewski wypuścił teledysk do utworu „Ona”. Zagrała w nim Olga Kleczkowska!

Gwiazdą teledysku do utworu „Ona” (wideo znajdziecie poniżej) została Olga Kleczkowska. Uczestnik jubileuszowej edycji „Top Model” nie ukrywa, że zaprosił koleżankę z programu do współpracy, ponieważ bardzo się lubią i dobrze dogadują. Mają podobną energię. 

Olgę poznałem jakiś czas temu i złapaliśmy bardzo fajny vibe. Zapytałem się jej czy nie zechciałaby nam pomóc i wystąpić w klipie, wcielając się w tytułową bohaterkę. Oldze bardzo spodobał się ten pomysł i zgodziła się zagrać. Całość nagraliśmy w jeden bardzo długi i intensywny dzień - wyjaśnia Łukasz Wasielewski w rozmowie z Glamour.pl. 

Klip możecie obejrzeć tutaj. Jak wam się podoba?