Pod koniec maja dotarła do nas smutna wiadomość o tym, że po 2 latach Ariana Grande i Mac Miller rozstali się. Informację potwierdziła na swoim InstaStories piosenkarka, gdzie napisała, że jej były chłopak wciąż jest jedną z najbliższych jej osób oraz że jest z niego dumna i cieszy się, że ktoś taki jest obecny w jej życiu. Niestety, chwilę później Ariana, sprowokowana przez użytkownika Twittera, wyznała, że związek z raperem bywał trudny i przerażający, dlatego postanowiła zakończyć toksyczną relację.

Kilka tygodni po rozstaniu Ariana zakochała się z wzajemnością w komiku występującym w programie Saturday Night Live. Ona i Pete Davidson szybko przestali ukrywać łączące ich uczucie, wyznając sobie miłość na Instagramie i publikując wspólne zdjęcia. Ich związek jest na tyle poważny, że po kilku tygodniach znajomości postanowili się zaręczyć.

Pete Davidson wytatuował sobie inicjały Ariany Grande! Zobaczcie zdjęcia >>>

Niestety Mac Miller nieco gorzej zniósł rozstanie ze swoją długoletnią dziewczyną. Raper po kilku latach abstynencji, upił się i został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Zniknął także z social mediów, nie komentując zakończenia związku z Arianą, jednak osoby z jego najbliższego otoczenia wyznały, że bardzo to przeżywa i ma złamane serce.

Mac Miller o rozstaniu z Arianą Grande i jej nowym związku

Kilka dni temu Mac Miller udzielił pierwszego wywiadu od rozstania z Arianą Grande. W rozmowie z dziennikarzem Zanem Lowem wyznał:

Życie jest stresujące. Wiesz, o co mi chodzi, więc oczywiście to był stresujący czas. To nie jest tak wyjątkowe. Wiesz, byłem w kimś zakochany. Byliśmy razem przez 2 lata. Zdarzały się lepsze i gorsze czasy, stres i wszystko inne. A potem to dobiegło końca i ruszyliśmy dalej.

Mac Miller dodał także, że życzy Arianie wszystkiego, co najlepsze i jest szczęśliwy, że układa sobie życie z Petem Davidsonem. Malcolm wyjaśnił także, że jego nieobecność na social mediach była związana z pracą nad nowym albumem. Zapytany o to, dlaczego zniknął z Instagrama, odpowiedział:

Ponieważ właśnie wydawałem nowy album. Oraz dlatego, że to wszystko wydawało się trochę nieważne, jakbym musiał udowodnić ludziom, że wszystko u mnie w porządku. Dlaczego? Dlaczego mamy taką ogromną potrzebę korzystania z social mediów?