Na początku września cały świat wstrzymał oddech z powodu szokujących informacji o śmierci Mac Millera. Raper zmarł w wieku 26-lat po przedawkowaniu substancji odurzających. Kilka tygodni temu ujawniono wyniki sekcji zwłok, z których wynika, że przyczyną śmierci było nieumyślne przedawkowanie mieszanki fentanylu, kokainy i alkoholu. Malcolm McCormick (prawdziwe imię i nazwisko artysty) załamał się po rozstaniu z Arianą Grande, z którą spotykał się ponad 2 lata. Wrócił do nałogu i pod wpływem alkoholu spowodował wypadek. Jednak kiedy pod koniec opublikował najnowszą płytę Swimming, wydawało się, że zaczyna od początku. Niestety, pokonały go demony z przeszłości.

Ariana Grande pod ostrzałem krytyki. Wykorzystuje śmierć Mac Millera, by zdobyć popularność?! >>>

Co Mac Miller publikował na swoim sekretnym Instagramie?

Fani odkryli sekretne konto Mac Millera na Instagramie. Pod nazwą @cloudywithachanceofawesome69 publikował krótkie wideo jako Lars, swoje alter ego. Głównym tematem kilkunastosekundowych filmików był vaping, czyli palenie e-papierosów. Mac nie zajmował się tym kontem od ponad roku, ostatni post wrzucił 6 lipca 2017 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A trick for all my vapers out there. This one's called the #CandyGram Enjoy. #WatchAndLearn #CloudyWithAChanceOfAwesome

Post udostępniony przez Lars ☁️ (@cloudywithachanceofawesome69) Lip 2, 2017 o 8:18 PDT

W sieci pojawiły się 2 nowe utwory Mac Millera. To pierwsze piosenki wydane po jego śmierci

Oprócz zaskakującego odkrycia fanów, mają oni kolejny powód do radości i możliwość, aby uczcić pamięć i wspomnień swojego idola. Na platformie Spotify pojawiły się 2 nowe utwory Mac Millera. Dunno z ostatniej płyty Swimmig, wydanej w sierpniu tego roku oraz cover Billy'ego Prestona Nothing from Nothing. Obie piosenki zarejestrowano podczas sesji na żywo w nowojorskim studio. Możecie ich posłuchać na Spotify. Nie wiadomo, czy w najbliższym czasie ukaże się więcej nagrań lub niepublikowanych dotąd piosenek Mac Millera.