Ariana Grande na pewno chciałaby, żeby ten rok się już skończy. Kiedy wydawało się, że u wokalistki zaczyna się układać po tym, co przeżyła w maju zeszłego roku, gdy podczas jej koncertu w Manchesterze doszło do zamachu terrorystycznego, w wyniku którego zginęło ponad 20 osób, było to niestety bardzo złudne wrażenie. Ale nikt nie spodziewał się, że znowu spadnie na nią taki ciężar, jak śmierć byłego chłopaka. Nagłe odejście Mac Millera było kolejnym ciosem, jaki Ariana musiała przyjąć i z jakim ciężko było i jest jej się do tej pory pogodzić. Do tego doszły jeszcze błyskawiczne zaręczyny z Petem Davidsonem i równie szybkie ich zerwanie. Jedynym lekarstwem na całe zło pozostaje muzyka.

Zaskakujące wyznanie Ariany Grande. Wokalistka zdradziła, co uratowało jej życie! >>>

Ariana Grande lansuje się na śmierci Mac Millera? Tak uważają internauci

Grande wypuściła niedawno nowy kawałek, Thank U, Next, w którym nawiązuje do swoich związków, a Mac Millera nazywa aniołem. I raczej kompletnie nie spodziewała się, że ten utwór może zostać potraktowany, jako próba wylansowania się na śmierci ukochanego. Tak właśnie uważają internauci, którzy nie omieszkali podzielić się swoją opinią. Co na to Grande? Krytyka ewidentnie ją dotknęła, gdyż postanowiła skomentować całą sprawę.

Modlę się o to, żebyście nigdy nie musieli zmagać się z czymś takim. Przesyłam wam pokój i miłość. Przesyłam pokój i miłość. Niektóre gówna, które tu czytam, sprawiają, że czuję ucisk w brzuchu. Przeraża mnie sposób, w jaki niektórzy ludzie myślą i coraz częściej nie lubię tego świata. Gdybyśmy tylko mogli być bardziej współczujący i delikatni w stosunku do drugiego człowieka. To byłoby świetne - napisała na Twitterze Grande. 

Po całej tej aferze z numerem Thank U, Next, do którego teledysk jeszcze powstaje i będziemy mogli w nim zobaczyć m.in. sceny inspirowane słynnym filmem dla nastolatków Wredne dziewczyny z Lindsay Lohan i Rachel McAdams w rolach głównych, w obronie Ariany Grande postanowiła stanąć jej koleżanka po fachu, Halsey. Wokalistka i była(?) dziewczyna rapera G-Eazy'ego zamieściła na swoim koncie Tweeta, w którym komentuje atak na Grande:

Świat może wyłącznie pomarzyć o tym, żeby być tak współczującym i delikatnym, jak ty. Ze względu na to, że jesteś, jak zawsze, miła i z klasą, daj mi zaszczyt powiedzenia im, żeby się zamknęli.