Jak teraz wygląda Macaulay Culkin? Takie pytanie co roku w okresie bożonarodzeniowym zadają sobie widzowie filmu „Kevin sam w domu” Przypomnijmy, że kultowa komedia sensacyjna powstała w 1990 roku, gdy odtwórca głównej roli miał zaledwie 10 lat. Od tamtego czasu przeszedł prawdziwą metamorfozę. W mediach głośno było o nim niestety głównie za sprawą jego problemów z nałogami, co miało też wpływ na jego wygląd. Na szczęście Macaulay Culkin ostatnio wrócił do formy. Nadal ma ten błysk w oku, za który wszyscy pokochali go w „Kevinie”! Co dziś u niego słychać?

Macaulay Culkin 2020 – jak dziś wygląda "Kevin"?

Macaulay Culkin w 2021 roku to już 41-letni mężczyzna i... ojciec. Choć ściął swoje długie włosy i zgolił zarost, jego styl nadal pozostaje dość ekstrawagancki. Odtwórca roli Kevina McCallistera nie stroni bowiem od malowania paznokcie na czerwony kolor i noszenia dużej ilości biżuterii, zwłaszcza pierścionków.

Jego oryginalny styl doceniają najlepsi projektanci. Na początku listopada Culkin wziął udział w pokazie kolekcji włoskiego domu mody Gucci na sezon wiosna-lato 2022 zatytułowanej „Love Parade”. Na wybiegu, który mieścił się na słynnym Hollywood Boulevard w Los Angeles, aktor poradził sobie niczym zawodowy model!

Zobacz najnowsze zdjęcia Macaulaya Culkina już teraz w naszej galerii.