Jak poinformowały zagraniczne media, Brenda Song i Macaulay Culkin zostali rodzicami po raz pierwszy. Ich dziecko przyszło na świat 5 kwietnia 2021 w Los Angeles. Gwiazda takich produkcji, jak Nie ma to jak hotel i Wendy Wu urodziła chłopca czy dziewczynkę? Poznaj płeć maleństwa oraz imię. Okazuje się, że nie zostało ono wybrane przez przypadek! 

Macaulay Culkin i Brenda Song zostali rodzicami po raz pierwszy! 

Brenda Song i Macaulay Culkin powitali na świecie chłopca. Ich pierwszy syn otrzymał imię Dakota. I, jak się okazuje, nie jest ono przypadkowe. Gwiazdorska para postanowiła uczcić w ten sposób pamięć Dakoty Culkin, czyli siostry odtwórcy roli sprytnego Kevina McCallistera, która zmarła w 2008 roku po tym, jak została potrącona przez samochód. 

Informacje na temat narodzin Dakoty Songa Culkina potwierdził agent Macaulaya Culkina. Z kolei świeżo upieczeni rodzice przyznali w krótkim komentarzu dla portalu Esquire, że są bardzo szczęśliwi. 

„Jesteśmy przepełnieni radością” przyznali Macaulay Culkin i Brenda Song w rozmowie z portalem Esquire.

Macaulay Culkin i Brenda Song – historia związku 

Macaulay Culkin i Brenda Song poznali się ponad cztery lata temu na planie filmu Changeland, który nagrywano w Tajlandii. Od tamtej pory są razem – świetnie się dogadują i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Kochają zwierzęta, czego dowodem może być fakt, że mają psa, trzy koty, kilka rybek oraz papugę. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspólne zdjęcia Macaulaya Culkina i Brendy Song.