Maciej Musiał należy do grona najpopularniejszych aktorów w Polsce. Karierę zaczął w dzieciństwie, od lat występuje w popularnych filmach i serialach (już niebawem zobaczymy go w „1899”), poza tym – jak wiele znanych osób – jest aktywny w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie nie tylko opowiada o kolejnych projektach zawodowych, ale również nawiązuje współprace z różnymi markami. Najnowszy post na profilu aktora wywołał niemałe emocje wśród jego obserwatorek i obserwatorów. Wiele osób skrytykowało jego zachowanie. Inni natomiast zastanawiają się, czy ma nową dziewczynę. O co chodzi?

Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Nowy post na Instagramie aktora zaskoczył jego fanów i fanki

Maciej Musiał opublikował ostatnio post, który powstał we współpracy z jedną z rodzimych marek kosmetycznych. Na zdjęciu i wideo (możecie je zobaczyć poniżej) ma pomalowane paznokcie, co – musimy przyznać – wygląda naprawdę cool. Coraz więcej chłopaków decyduje się na taki krok. Natomiast społeczeństwo zaczyna akceptować, że kolorowy manicure nie jest zarezerwowany wyłącznie dla dziewczyn. Nareszcie! To właśnie paznokcie miały grać główną rolę w przygotowanych przez Macieja Musiała materiałach. Ale uwagę jego fanek i fanów przykuło zupełnie coś innego. 

W samochodzie, w którym powstał post, Maciejowi Musiałowi towarzyszy kobieta. W związku z tym wiele osób zaczęło się zastanawiać, kim jest i czy popularny aktor jest zakochany. Niestety tego nie wiadomo. Gwiazdor takich produkcji jak „Rodzinka.pl”, „1983” czy „Klangor” bardzo dba o swoją prywatność. Niechętnie porusza tematy związane z uczuciami w wywiadach, jak również w mediach społecznościowych. 

Maciej Musiał w ogniu krytyki

Kontrowersje wywołał natomiast sposób, w jaki Maciej Musiał prowadził samochód. Chodzi o to, że trzymał nogi swojej towarzyszki na kolanach, co może być bardzo niebezpieczne i doprowadzić do wypadku. Internautki oraz internauci zarzucili mu brak odpowiedzialności. Uważają, że osoba z takimi zasięgami nie powinna zachowywać się w ten sposób. Ależ to jest złe :( promowanie takiej jazdy serio jest naganne – brzmi jeden z komentarzy. Znalazły się również osoby, które stanęły w obronie aktora. Co ciekawe, pojawiły się nawet opinie, że widoczne na zdjęciu i wideo nogi są... sztuczne. Jak myślicie?