Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Z show-biznesem jest związany od dziecka – ma na swoim koncie role w uwielbianych przez widzki oraz widzów serialach (na czele z „Rodzinką.pl”), a także w filmach. Poza tym nie może narzekać na brak zainteresowania w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 512 tysięcy osób. Mimo to udaje mu się chronić swoją prywatność. Sam zdradza niewiele, jednak nie ma wątpliwości, że bardzo ważna jest dla niego rodzina. Gwiazdor regularnie publikuje zdjęcia bądź relacje z ukochanym dziadkiem, jak również z mamą. Zdecydowanie rzadziej pokazuje swojego tatę. Dlatego niewiele osób pamięta, że jest synem znanego aktora. O kogo chodzi? 

Maciej Musiał pokazał tatę na Instagramie. To znany aktor

Maciej Musiał należy do grona gwiazd, które publikują zdjęcia z bliskimi tylko wtedy, gdy mają ku temu wyjątkową okazję. Tak było m.in. w przypadku zdjęcia z tatą. Aktor dodał uroczy post z okazji ubiegłorocznego Dnia Ojca i przyznał, że rodzic jest dla niego bardzo ważny. Tata. Mój największy Boss – napisał. Zdjęcia (możecie je zobaczyć także w naszej galerii) wywołały prawdziwą burzę w sieci. A to dlatego, że wielu fanów i wiele fanek aktora nie zdawało sobie sprawy z tego, czym zajmuje się jego tata.  

Maciej Musiał opublikował zdjęcie z tatą! Kim jest Andrzej Musiał?

Andrzej Musiał, bo właśnie tak brzmi nazwisko aktora, a prywatnie ojca Macieja Musiała, grał (i nadal gra!) w wielu rodzimych filmach i serialach, a także w sztukach teatralnych. Występował m.in. w pierwszej części „Psów", „Młodych wilkach", „Wiedźminie". Natomiast ostatnio pojawił się w „Koronie królów", „Nielegalnych" oraz wspomnianym już „1983". Mogłyśmy i mogliśmy go oglądać także w „Ojcu Mateuszu", a nawet w „Rodzince.pl", czyli produkcjach, które przyniosły sławę jego dziecku. Zaskoczone / zaskoczeni?