W minioną środę obchodziliśmy i obchodziłyśmy Dzień Ojca 2021. Z tej okazji wiele gwiazd opublikowało zdjęcia z ukochanymi ojcami w mediach społecznościowych. Do tego grona należy m.in. Maciej Musiał. Seria fotografii, która pojawiła się wczoraj na oficjalnym profilu 26-latka na Instagramie, wywołała niemałe poruszenie wśród jego fanek i fanów. Niewiele osób wiedziało bowiem, że jego tata także jest aktorem. I to znanym! Na pewno kojarzycie go z wielu filmów i seriali. 

Maciej Musiał pokazał tatę na Instagramie. To znany aktor

Maciej Musiał opublikował na Instagramie uroczy post z okazji tegorocznego Dnia Ojca, za pośrednictwem którego przyznał, że tata jest dla niego bardzo ważny. „Tata. Mój największy Boss” – napisał. Zdjęcia (możecie je zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony) wywołały prawdziwą burzę w sieci. A to dlatego, że wielu fanów i wiele fanek aktora nie zdawało sobie sprawy z tego, czym zajmuje się jego tata.  

Gwiazdor takich produkcji, jak Rodzinka.pl, 1983 czy Klangor jest obecny w mediach od dziecka. Jest też obecny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 500 tysięcy osób. Niemniej jednak bardzo dba o swoją prywatność. I to właśnie dlatego niewiele osób wiedziało, że Maciej Musiał jest synem znanego aktora.  

Andrzej Musiał, bo właśnie o niego chodzi, ma na swoim koncie udział w wielu rodzimych filmach i serialach, a także w sztukach teatralnych. Grał m.in. w pierwszej części Psów, Młodych wilkach, Wiedźminie, natomiast ostatnio w Koronie królów, Nielegalnych oraz wspomnianym już 1983. Pojawiał się również gościnnie w Ojcu Mateuszu, a nawet w Rodzince.pl. Zaskoczeni?