Maciej Musiał jest obecny w branży od lat. Od dziecka występuje w filmach i serialach. Należy do grona najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Unika skandali, natomiast w wywiadach, których udziela niezwykle rzadko, skupia się na promowaniu kolejnych projektów zawodowych. Trochę więcej o życiu prywatnym gwiazdora można się dowiedzieć z jego profilu na Instagramie. Osoby, które go obserwują, z całą pewnością zauważyły, że jest bardzo rodzinny. Od czasu do czasu publikuje zdjęcia z dziadkiem i rodzicami. Z okazji tegorocznego Dnia Mamy nie mogło być inaczej. Maciej Musiał podzielił się z fankami oraz fanami kilkoma fotografiami ze swoją mamą. Są ultra urocze!

Maciej Musiał pokazał mamę na Instagramie

Okej, ostrzegamy: to najlepsze, co dziś zobaczycie. Maciej Musiał opublikował wzruszający post na Instagramie z okazji Dnia Mamy 2022. Po raz pierwszy od dawna pokazał zdjęcia ze swoją mamą – Anną. Wśród nich znalazły się urocze kadry sprzed lat, w tym (prawdopodobnie) ze ślubu jego rodziców oraz z czasów, gdy aktor był dzieckiem. Możecie je zobaczyć poniżej. 

Co więcej, gwiazdor takich produkcji jak „Klangor”, „1983” czy „Rodzinka.pl” napisał kilka wzruszających słów o swojej mamie. Jak sam przyznał, zawsze mógł liczyć na wsparcie z jej strony. Zawdzięcza jej pewność siebie, odwagę, dumę oraz chęć do walki o rzeczy, które są dla niego istotne. Poza tym otoczyła go miłością. Maciej Musiał wyznał, że mama jest dla niego ogromną inspiracją. 

Silna, niebywale mądra i piękna kobieta. Zawsze we mnie wierzyła. Dała mi pewność siebie, odwagę, dumę, chęć walki o wszystko co wymyślę i mnóstwo miłości.

Dziś tak wiele robi dla innych i spraw w które głęboko wierzy.

Jest dla mnie wielką inspiracją.  

@ankamusial

kocham i cieszę się że jesteś – napisał Maciej Musiał na Instagramie.

Co ciekawe, Anna Musiał, bo właśnie tak brzmi nazwisko mamy Macieja Musiała, także jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@ankamusial) obserwuje ponad 11 tysięcy osób. 

Maciej Musiał opublikował zdjęcia z mamą na Instagramie. Kim są rodzice aktora?

Kim są rodzice Macieja Musiała? Przypomnijmy, że jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce jest synem Anny Musiał i Andrzeja Musiała, który także zajmują się aktorstwem. Można się więc domyślać, że właśnie po nich odziedziczył miłość do kina, jak również do teatru.