Maciej Orłoś to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Trudno się jednak temu dziwić. Laureat czterech Wiktorów i dwóch Telekamer przez ponad ćwierć wieku był twarzą popularnego programu informacyjnego „Teleexpress”. Po odejściu z Telewizji Polskiej związany był m.in. z telewizją Wirtualnej Polski i Radiem Zet. Obecnie działa głównie w internecie. Jego autorski kanał na YouTube subskrybuje na ten moment już niemal 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Nie wszyscy wiedzą, że poza karierą w branży medialnej, Orłoś może się także pochwalić osiągnięciami aktorskimi. Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (rocznik 1983) występował m.in. na deskach Teatru Nowego, Teatru Ateneum i Teatru Popularnego, a jego obszerna filmografia obejmuje kilkadziesiąt ról aktorskich i dubbingowych.

Maciej Orłoś rozstał się z trzecią żoną

Nie jest tajemnicą, że sukcesy na polu zawodowym przez długie lata szły u niego w parze z powodzeniem w życiu osobistym. Po dwóch nieudanych małżeństwach 26 lat temu Maciej Orłoś znalazł szczęście u boku Joanny Twardowskiej, obecnie właścicielki firmy PR-owej. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Kuby i córki Melanii. Zdecydowanie zaliczali się do grona znanych par, które strzegą swojej prywatności. Nie unikali jednak wspólnych wyjść i zawsze chętnie pozowali fotoreporterom do wspólnych zdjęć podczas uroczystych imprez i branżowych imprez.

Niestety okazało się właśnie, że ich związek jakiś czas temu się rozpadł. Orłoś potwierdził te doniesienia w rozmowie z jednym z tabloidów. Nie chciał jednak wdawać się w szczegóły i ujawniać przyczyny rozstania z żoną.

Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać - powiedział „Super Expressowi”.

Z kolei Joanna Twardowska odmówiła gazecie udzielenia komentarza na ten temat. Więcej nieoficjalnych szczegółów ujawnia za to informator dziennika. Maciej Orłoś i jego małżonka podobno nie mieszkają pod jednym dachem już od kilku miesięcy. Rozwód jest ponoć nieunikniony.

To była ciężka, ale wspólna decyzja. Maciej już kilka miesięcy temu wyprowadził się z ich mieszkania - ujawnia źródło „Super Expressu”.

Będziecie tęsknić za tą parą?

Zobacz także: