Kim Kardashian i Kanye West

W maju minęło siedem lat od ich bajkowego ślubu we Włoszech. O tym, że w małżeństwie przedsiębiorczej celebrytki i jednego z najbardziej wpływowych współczesnych muzyków nie dzieje się dobrze, było wiadomo od dawna. Mimo wszystko, gdy na początku roku amerykańskie media zaczęły donosić o tym, że Kim Kardashian chce złożyć pozew o rozwód, internet zapłonął. Na ten moment para nie sfinalizowała jeszcze swojego rozstania. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest to już tylko kwestią czasu. Jeśli wierzyć plotkom, Kardashianka układa sobie już życie u boku cieszącego się gigantycznym powodzeniem w Hollywood komika, Pete'a Davidsona. Sam Kanye ponoć kompletnie nie może się z tym pogodzić i nadal wierzy w to, żona do niego wróci…

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

J.Lo i A-Rod zostali parą w 2017 roku. Dwa lata później zaręczyli się i planowali wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Ich (zdawałoby się) idealny związek dopadł  jednak poważny kryzys. Nie jest tajemnicą, że długo walczyli o swoją miłość. Mimo usilnych starań, ich drogi jednak ostatecznie rozeszły się. Jak wiadomo, Jennifer krótko potem odnowiła relację ze swoim dawnym partnerem, a media okrzyknęły wielki powrót Bennifer. Myślicie, że Affleck to faktycznie ten jedyny?

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik zaczęli się ze sobą spotykać w 2015 roku. Potem wielokrotnie rozstawali się i schodzili. W jednym byli jednak konsekwentni. Od samego początku starali się zachować swoją miłość tylko dla siebie. Na czerwonych dywanach pojawiali się razem sporadycznie. Unikali też epatowania swoim życiem osobistym w mediach społecznościowych. Znajomi z branży byli wręcz pod wrażeniem, jak świetnie udaje im się strzec swoją prywatność. Gdy we wrześniu ubiegłego roku na świat przyszła ich córeczka, Khai, nikt już nie miał wątpliwości, że taka strategia bardzo im służy. Okazało się jednak, że w ich rodzinie wcale nie było tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Powodem ich rozstania miały być rzekomo problemy ex-wokalisty One Direction z kontrolowaniem agresji. Choć artysta zaprzeczył, że między nim a jego teściową, znaną z reality show „Żony Beverly Hills” Yolandą Hadid, doszło kiedykolwiek do rękoczynów, jego związek z Gigi i tak przeszedł do historii. Tym razem już na dobre? Czas pokaże.

Bill Gates i Melinda Gates

Mówi się, że to był nie tylko jeden z najgłośniejszych, ale i najdroższych rozwodów w historii. Bill i Melinda Gatesowie byli małżeństwem przez 27 lat, podczas których wychowali trójkę dzieci. Były prezes zarządu korporacji Microsoft i jego małżonka mieli do podziału majątek o wartości około 150 miliardów dolarów. Proces rozwodowy sfinalizowali na początku sierpnia. Nadal współpracują ze sobą w ramach swojej wspólnej fundacji.

Zobacz także:

Camila Cabello i Shawn Mendes

„Señorita” już nigdy nie zabrzmi tak samo. Młode gwiazdy muzyki pop w listopadzie poinformowały swoich fanów i fanki, że nie są już razem. Camila i Shawn zaznaczyli jednak wyraźnie, że nadal się kochają i utrzymują ze sobą dobre relacje. Niewykluczone więc, że jeszcze kiedyś zobaczymy ich razem, zarówno na scenie, jak i w bardziej prywatnych okolicznościach.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Jeśli chodzi o nasz rodzimy show-biznes, to nie nie było w tym roku chyba głośniejszego i bardziej zaskakującego newsa niż rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par. Ona podróżniczka, on podróżnik. Oboje pełni pasji, energii i charyzmy. A może zbyt podobni do siebie? Cóż, nie nam to oceniać. Jedno jest jednak pewne. Fakt, że ich drogi rozeszły się zaledwie dziewięć miesięcy po ich pięknym, sekretnym ślubie był dla wszystkich ogromnym szokiem. Trzymamy kciuki za to, aby znaleźli rozwiązanie problemu szczęścia w miłości.

Pozostałe rozstania gwiazd w 2021 roku

W mijającym roku rozpadło się jeszcze wiele, wiele innych celebryckich związków. Swoje relacje zakończyli też m.in.: 

 • Julia Kamińska i Piotr Jasek
 • Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
 • Robert Kochanek i Kinga Zapadka
 • Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk z „Love Island Polska”
 • Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak
 • Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski
 • Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
 • Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek
 • Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
 • Ben Aflleck i Ana de Armas
 • Shia LaBeouf i Margaret Qualley
 • Phoebe Dynevor i Pete Davidson
 • Liam Payne i Maya Henry
 • Zac Efron i Vanessa Valladares
 • Camila Mendes i Grayson Vaughn
 • Rebel Wilson i Jacob Busch
 • Zoë Kravitz i Karl Glusman
 • Lucy Hale i Skeet Ulrich

Za którą z tych par będziecie tęsknić najbardziej?