„Który mamy rok?” – od wczoraj to najczęściej zadawane w sieci pytanie. Nic dziwnego, po 17 latach od zerwania zaręczyn Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem na czerwonym dywanie. I nie mogli wybrać lepszej okazji niż 78. Festiwal Filmowy w Wenecji, gdzie dokładnie 20 lat temu zadebiutowali jako para! Ich wspólne zdjęcia rozgrzały internet do czerwoności! Nie da się ukryć chemii między nimi, a do tego wyglądają lepiej niż 20 lat temu! Jak para zakochanych nastolatków. Bardzo szczęśliwych, warto dodać.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Festiwalu Filmowym w Wenecji 2021

Jen i Ben do Wenecji przylecieli z okazji premiery filmu Ridleya Scotta „Ostatni pojedynek” („The Last Duel”) – dramatu historycznego, w którym Affleck gra jedną z ról – obok Matta Damona (kolejne déjà vu?), Adama Drivera i Jodie Comer. Co ciekawe, na Festiwal przylecieli osobno. Szybko jednak nadrobili tę stratę i już po chwili byli nierozłączni. 

Gorąco zrobiło się już, kiedy razem wsiedli do łódki, którą popłynęli do Hotelu Cipriani (to nieodłączny element wydarzenia). Przez całą drogę siedzieli przytuleni, mocno trzymając się za ręce. A gdy wysiedli, fotografowie nie ustępowali ich o krok. Tak było też kilka godzin póżniej – już na czerwonym dywanie, gdzie zrobili absolutną furorę. Śmiali się, czule na siebie patrzyli (prawie jak Oscar Isaac na Jessikę Chastain kilka dni wcześniej, co szybko stało się wiralem), a nawet całowali, nie zważając na obiektywy aparatów. I robili to także, kiedy wyszli ze świateł reflektorów – za kulisami wydarzenia – „przyłapani” przez obsługę (tak, telefony poszły w ruch). Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same, bo w galerii zgromadziliśmy dla was solidną porcję zdjęć.

Jennifer Lopez i Ben Affleck – od kiedy znów są razem?

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie latem 2021 roku. Ona była po rozstaniu z wieloletnim narzeczonym Alexem Rodriguezem. On niedawno rozstał się z aktorką Aną de Armas. Na Instagramie zadebiutowali jako para w lipcu, udostępniając zdjęcie, na którym się całują. Ku uciesze fanów, którzy kibicowali ich związkowi. Lopez i Affleck byli parą latach 2000. W 2002 roku zaręczyli się (on podarował jej pierścionek z różowym diamentem), ale dwa lata póżniej – tuż przed ślubem, podjęli decyzję o rozstaniu, tłumacząc, że lepiej sprawdzają się w roli przyjaciół. Wygląda jednak na to, że wcale nie była to przyjaźń lecz kochanie. Kibicujemy! Wy też?