Jeśli myśleliście, że najgorętszą filmową parą są (lub raczej byli) Bradley Cooper i Lady Gaga z czasów „Narodzin gwiazdy”, na pewno nie widzieliście ostatnich wspólnych zdjęć (i krótkiego wideo) Jessiki Chastain i Oscara Isaaca. Aktorzy są właśnie na 78. Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie promują serial HBO „Sceny z życia małżeńskiego” – telewizyjną adaptację filmu Ingmara Bergama o rozpadającym się małżeństwie. W którym oboje grają główne role. Po tym jak Oscar Isaac patrzył na filmową partnerkę na czerwonym dywanie, można podejrzewać, że coś łączy ich także poza planem. „Czegoś takiego nie da się zagrać” – twierdzą fani, zaskoczeni tym, jak iskrzy między gwiazdorami. A wideo, na którym Oscar Isaac delikatnie całuje Jessicę Chastain w ramię w mgnieniu oka stał się wiralem. Musicie go zobaczyć!

Jessica Chastain i Oscar Isaac na 78. Festiwalu Filmowym w Cannes – Zdjęcia i wideo, jak on na nią patrzy

Nagrany w trybie slow motion filmik, na którym Oscar Isaac zmysłowo spogląda na Jessicę Chastain, a następnie czule całuje ją w ramię, rozpalił internautów do czerwoności. I sprawił, że dziś wszyscy plotkują o tym, czy para nie ma ze sobą romansu (déjà vu?). Nic dziwnego, trudno nie dostrzec chemii między nimi. Najlepiej zresztą zobaczcie sami. Wideo poniżej, a zdjęcia czekają na was w naszej galerii. 

Na filmiku nie widać już jednak, jak Jessica Chastain najpierw przytula partnera, by następnie lekko odepchnąć go ze śmiechem na ustach. Nieważne! kto by się tym przejmował? Chcemy zobaczyć to jeszcze raz. I jeszcze. I jeszcze! Nic dziwnego, że wideo rozniosło się po sieci i obejrzało je już ponad 10 milionów osób (choć kiedy opublikujemy ten artykuł, liczba ta na pewno wzrośnie). I nikt nie chce przyjąć do wiadomości, że zarówno Jessica Chastain, jak i Oscar Isaac są w szczęśliwych związkach małżeńskich. Z kimś innym.

Jessica Chastain i Oscar Isaac są parą? – Związki

Żona Oscara Isaaca, Elvira Lind, która również pracuje w branży filmowej, także była na premierze serialu i na wszystko, co działo się na czerwonym dywanie, patrzyła z boku. Isaac i Lind małżeństwem są od 2017 roku i doczekali się dwójki wspólnych dzieci. Podobnie sprawa wygląda w przypadku Chastain. Aktorka swojego męża – związanego z branżą mody Giana Lucę Passi de Preposulo – również poślubiła w tym samym roku. I także ma z nim dwójkę dzieci. Wygląda więc na to, że Isaac jest naprawdę świetnym aktorem. Wierzycie?